Telefonunuzu güvenlik kamerası yapın

0
677

Özellikle telefon, akıllım telefonda (android) ile bir çok şey yapabilirsiniz. Aileniz için kendinizi korumak için çok etkili android cihazınızı kullanabilirsiniz. Nasılı mı? Android için ev güvenlik uygulamaları sayesinde kolayca evinizi güvenli ve tehditlere karşı daha da etkili hala getirebilirsiniz.

Alfred evleri, ofisleri ve diğer ortamları izlemek için kullanabileceğiniz bir güvenlik kamerası haline çevirebilirsiniz.

Alfred kullanımı çok basittir. İlk olarak, bir gözetleme kamera olarak kullanılacaktır eski akıllı telefon, uygulamayı yükleyin. Sonra kamera görüntüleri görüntülemek için kullanılacak akıllı telefonunuza yükleyin. Bu işlemleri yapıldıktan sonra, sadece wifi, 3G veya 4G veya 5G üzerinden ev (ofis,başka ortam) izlemek için her iki telefonda aynı google hesabınızla oturum açın.

Alfred uygulama

Yayını izleyebilirsiniz. Ön ve arka kamera ile çektiğiniz fotoğraflara arasında geçiş yapabilirsiniz. Alfred ilginç bir özelliği otomatik olarak bağlantıya göre video kalitesini ayarlar bulunmaktadır. Buna ek olarak saldırganı korkutmak için kullanabilir ses özelliği bulunmaktadır.

Kısacası alfred evinizi, çocukları, evcil hayvanlarınızı,vb izlemek için büyük bir güvenlik çözümü sunuyor. Kullanımı basit ve bir gözetleme sistemi oluşturmak için tüm özellikleri sunuyor.

Bu alanda alternatif ve benzer uygulamaları listesine aşağıdaki listeden bakabilirsiniz.

casus kamera
i-Security
Athome camera

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here