Telefonunuzda ne Kadar Zaman Harcadığınızı Görün

0
3189

Akıllı telefonunuzda WhatsApp, Facebook ve oyunları kullanarak ne kadar zaman harcandı biliyor musunuz? QualityTime , Android için uygulama ve oyun kullanarak ne kadar zaman harcadığınızı ölçmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

QualityTime süper fonksiyonel bir uygulamadır. Yüklendikten sonra akıllı telefonunuzu izlemeye başlayacak ve akıllı telefonunuzu ve uygulamanızı tek tek kullanarak ne kadar zaman harcadığınızı gösterecektir.

Ana ara yüz, akıllı telefonunuzun ve uygulamalarınızın gün içindeki kullanım istatistiklerini içeren bir zaman çizelgesi görüntüler. Akıllı telefonun toplam kullanım süresini ve her uygulamanın kullanım süresini görebilirsiniz.

QualityTime

Kullanım geçmişini görmek, diğer tarihler için istatistik görmek için kenarlar arasında hızlıca kaydırıp, günlük grafik görmek için bir kez aşağı doğru hızlıca kaydırın veya haftalık grafiği görmek için iki kez uygulamalara hafifçe dokunun.

Bununla birlikte, QualityTime’ı gerçekten yararlı kılan şey uyarılardır. Akıllı telefon genel kullanım uyarı özelliğini etkinleştirebilir ve uzun süre hareket halindeyken bilgilendirilecek uygulamalar için uyarılar oluşturabilirsiniz.

Ardından, “Planlı duraklamalar” özelliğiyle ailenizde, işyerinizde ve evde olduğunuzda akıllı telefonunuzun ve uygulamalarınızın kullanımını sınırlamak için farklı profiller oluşturabilirsiniz.

QualityTime – My Digital Diet uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zerodesktop.appdetox.qualitytime&hl=tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz