Telefonunuzu SD Maid kullanarak temizleyin

0
335

Bir yıldan uzun bir süredir kullanılmış olan akıllı telefonunuz, sadece telefonunuzdaki saklama alanını talep etmekten başka bir amaca hizmet etmeyen her türlü dosyayı bir araya getirir. Telefonunuzda harici bir bellek kartı (genellikle bir microSD kartı) ekleme seçeneği yoksa, daha yeni uygulamalar yüklemeye devam edin ve eski uygulamalar tarafından arta kalan dosyaları temizlemezseniz, depolama alanından bile tükenebilir. Bunun olmasını önlemek için, SD Maid uygulamasını artık ihtiyacınız olmayan dosyaları, önemsiz dosyaları ve uygulamaları kaldırmak için kullanabilirsiniz.

SD Maid

SD Maid, hızlı bir şekilde temizleyiciler seçtiğiniz bir ekranla açılıyor. Artıkbulucu, sistem temizleyici, uygulama temizleyici ve Veritabanı sıkıştırıcı. Artıkbulucu, akıllı telefonunuzda artık yüklü olmayan uygulamalara ait tüm dosyaları ve klasörleri bulmak üzere tasarlanmıştır. Belki de bir uygulama kurduysanız ve aylar önce kaldırdıysanız, artıkbulucu  bu uygulamaya ait dosyaları bulabilir ve kaldırabilir ve telefonunuzu temizleyebilir.

Uyguyalama temizleyici özelliği, telefonunuzu mevcut kurulu uygulamalara ait dosyalar için tarar, ancak bu uygulamaların genel performansını etkilemeksizin güvenli bir şekilde silinebilir. Bu yalnızca depolama alanını kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda uygulamaları daha hızlı yapar.

Sistem temizleme modülü, herhangi bir soruna neden olmaksızın güvenle silinebilen bilinen dosya, dosya türleri ve konumları tarar. Dosyaları, dosya türlerini ve yerlerini bulmak için filtreleri seçebilirsiniz. Ayrıca, gitmek istediğiniz dosyaların bir kısmının da dahil edildiğinden emin olmak için filtreleri özelleştirebilirsiniz.

Uygulama Kontrolü bölümünde, telefonunuzdaki tüm uygulamaların bir listesini görebilirsiniz. Her bir uygulama için, bu uygulamanın çalışıp çalışmadığını veya açılışta başlatıldığını gösteren bir gösterge gösterir. Daha birçok seçenek bulmak için herhangi bir uygulamayı seçebilirsiniz. Örneğin, bu uygulamayı çalıştırabilir, o uygulamayı zorla kapatır ve o uygulamaya ait APK dosyasını dışa aktarır. SD Maid, Android akıllı telefon için eksiksiz bir sistem temizleme aracıdır.

Android için SD Maid uygulamasını bu linkten; https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.thedarken.sdm&hl=tr yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here