Telefonunuzu Tuş Kilidini Günde Kaç Kez Açtığınızı Öğrenin

0
792

Bazen cep telefonuna ne kadar bağımlı olduğumuz hakkında hiçbir fikrimiz oldu mu? Bu bağımlılık hakkında bir fikir edinmenin basit bir yolu var. Android ve iPhone için mevcut ücretsiz bir uygulama olan Checky’yi kullanmaktır. Bu, günde bir kez kaç kez akıllı telefonunuzun kilidini açtığınızı gösteriyor.

Checky kullanmak için çok basit bir uygulamadır. Yüklendikten sonra, uygulamayı başlatmaya ve kilidini açtığınız ve telefona baktığınız günde kaç kez sayılacağınıza karar vermek için uygulamayı açmanız yeterlidir.

Checky Phone Habit Tracker

Checky’nin arayüzü çok basit. Uygulamayı açtığınızda, bugün telefonunuzu kaç kez kullandığınızı, önceki günle bir karşılaştırma yapacağınızı ve zaman içinde kullanımı kontrol etmeniz için bir grafik gösterir.

Buna ek olarak, her gün bir önceki gün telefonunuzu kaç kez kontrol ettiğiniz ile ilgili bir bildirim gönderir. Bu bildirimi almak istemiyorsanız, Checky seçeneklerinde devre dışı bırakabilirsiniz.

Son olarak, Checky’nin çok basit bir uygulama olduğuna dikkat etmek önemlidir, sadece telefonunuzu ne zaman kontrol ettiğinizi gösterir, akıllı telefonunuzla ne kadar zaman harcadığınızı kaydetmez.

Özetle, Checky akıllı telefonunuza bağlı olup olmadığınızı size iyi bir fikir verebilecek basit bir uygulamadır. Sadece uygulamayı yükleyin ve telefonun kilidini kaç kez açtığınızı söyleyecektir.

Android için Checky Aşağıdan İndirin.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.calm.checky

İPhone için Checky Aşağıdan İndirin.

https://itunes.apple.com/br/app/checky-phone-habit-tracker/id912482478?mt=8

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here