Temasoft Ranstop ile Fidye Yazılımlarına Karşı Tam Çözüm

0
3005

Çok değil bundan birkaç yıl önce yeni bir kötü amaçlı yazılım türü (bilgisayarınızın dosyalarını kilidini açma karşılığında para talep ettiği veya daha sonra gizlice şifrelediği dosyaların şifresini çözmesi nedeniyle fidye yazılımı denilen) bilgisayarları ilk defa çok kötü şekilde sekteye uğrattı. Ancak son birkaç ayda işler değişti. Artık Temasoft Ranstop Anti-Ransomware gibi ürün zararlı yazılım bulaşmasına karşı koymanın yanı sıra, dosyalarınızı bu tür olaylarla da hasar görmesini engelleyen etkili bir şekilde koruyabilen yazılımdır.

Ranstop, bilinen fidye yazılımlarından ve gelecekteki herhangi bir fidye durumundan koruyabilen Windows bilgisayarlar için bir anti-ransomware güvenlik çözümüdür. Sisteminizdeki çeşitli işlemlerin dosyalara nasıl eriştiğini izler ve şüpheli dosya erişimi üzerine, sisteminizi en yeni fidye yazılımından korur. Saldırılarını önlemek için analizi kullanıldığında, bu tür enfeksiyonların tespiti birkaç saniyede azaltılabilir.

Temasoft Ranstop fidye yazılımlarına tam cozum

Bilgisayara kurulduktan sonra herhangi bir fidye gibi etkinlik için izlemeye devam eder ve bilinen ve hala bilinmeyen fidye yazılımlarından korur. Ranstop’un ana penceresinde koruma durumunu görebilir, önceden yayınlanmış uyarıları görüntüleyebilir ve bazı ayarlarda değişiklik yapabilirsiniz.

Ransomware’i algılar ve durdurduktan sonra kurtarma işlemini Ranstop otomatik olarak başlattığından kendiniz herhangi bir dosyayı kurtarmanız gerekmese de, Duraklama penceresindeki Kurtarma bölümüne geçebilir ve kullanılabilir tüm dosya yedeklerini görüntüleyebilir, kaldırabilir veya kurtarabilirsiniz.

Temasoft Ranstop Anti-Ransomware http://temasoft.com/ranstop-anti-ransomware adresinden indirebilirsiniz. Ayırıca blog http://temasoft.com/category/blob sayfasından fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fidye Programlarını Cybereason RansomFree ile Durdurun

RansomFree alttaki linkten indirebilirsiniz.

https://ransomfree.cybereason.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here