TikTok Analiz Sitesi ile Kullanıcıların Profillerini Karşılaştırın

0
1210

Ünlü dev Çin firması tiktok dünyanın en ünlü kült video paylaşım sosyal medya platformudur.

Eğer bu ünlü sosyal medya kişisini takip ediyorsanız, profil istatistikleri hakkında daha fazla bilgi almayı mutlaka merak ediyor olmalısınız. Bu ünlü kişinin hakkında geniş bilgi edinemiyorsanız tiktok.com kullanıcıları hakkında istediğiniz tüm verileri sağlamanıza yardımcı olabilecek tikmeter adlı çevrim içi siteyi kullanabilirsiniz.

TikMeter ile Kullanıcıların Profillerini Karşılaştırma Yapma

Bu platformu TikTok profiliniz için de kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sadece buraya buraya tıklayın web sitesini ziyaret edin. Bu hizmeti kullanmak için oturum açmanız veya kaydolmanız gerekmez. Ana sayfanın kendisinden tiktok profili aramaya da başlayabilirsiniz.

Hakkında daha fazla bilgi almak istediğiniz TikTok kullanıcının kullanıcı adını yazın ve web uygulaması takipçileri istatistikleri, saniye saniye içinde hesap hakkında projeksiyonlar tüm ayrıntıları sağlayacaktır.

Ayrıca analiz etmek ve iki farklı TikTok profilleri karşılaştırmak için bu web uygulaması. Sol taraftaki compare sekmesine ve TikTok kullanıcı profillerinin kullanıcı adındaki türüne tıklayın. Ardından, iki profil arasında kolay bir karşılaştırma elde edebilirsiniz.

Site, TikTok kullanıcılarının dizinini alabilirsiniz. Sadece sol taraftaki panelde directory sekmesine tıklayın ve sadece bir tıklama ile herhangi bir ünlü TikTok kullanıcı ziyaret edebilirsiniz.

Herhangi bir TikTok video indirmek istiyorsanız, sol taraftaki paneldeki video downloader kısmına gelip ve indirmek istediğiniz TikTok videonun URL’sini yapıştırıp indirebilirsiniz.

Herkese iyi haftalar ve iyi bol kazançlar diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz