Tinychart.co ile grafik oluşturun

0
831

Tinychart.co otomatik sekmeli veri güzel bir bar veya çizgi grafik oluşturmak için ücretsiz bir web uygulamasıdır.

Tinychart.co ile grafik olusturun

Bir veri kümesi oluşturmanızı sağlar ve sonra grafiği veya çizgi grafiği çubuğa dönüştürür. Ayrıca png resim bilgisayarınıza indirebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Eğer bir anket veya bir grafik içine başka verilerin çevirmek zorunda olduğunda bu web uygulaması kullanışlı gelebilir.

Benzerleri ile karşılaştırıldığında diğer grafik yapma web siteleri tinychart iyi bir çözüm olmayabilir. Ancak, güzel grafikler için özel veri kümesini oluşturmak için harika bir çözüm olarak gözükmektedir.

Benzer site olarak aşağıdaki adresleri de kullanabilirsiniz.

onlinecharttool.com

chartgo.com

charts.hohli.com

Nathanfriend ile spirograph grafik oluşturun:

Nathanfriend spirograph tarzı grafik oluşturabilirsiniz online tarzı bir sitedir. Sitesi ile sabit halkaların dışındaki ile bir şey yapamazsınız ama yine de, eğlenceli bir site olarak karşımıza çıkıyor. Resimleri png olarak kaydetme fırsatı veriyor. İllaki birilerin işine yarar. Hünerli becerikli ellerden çok güzel şekiller çıkar. Desenlerle uğraşan tasarımcılar için bir kaynak olma olasılı yüksek.

Siteye alttaki url’den ulaşabilirsiniz.

http://nathanfriend.com/inspirograph

Benzer olarak bu siteyede bakabilirsiniz.

http://smithamax.me/spirograph

Livegap ile grafikler hazırlayın:

Livegap mükemmel, çevrimiçi grafikler yapmak için çok ideal bir online platformdur. Bir çizgi grafiği, çubuk grafiği veya radar grafiği oluşturma ve ardından gerçek zamanlı olarak düzenleyebilirsiniz.

Sen her şeyi livegap ile değiştirebilir ve ayarlayabilirsiniz. Renk, yazı tipi boyutunu, başlık, alt başlık ve ayrıca bir açıklama belirtebilirsiniz. Grafiker çalışmalar hazırlıyorsanız işlerinizde faydası olaçaktır.

Livegap.com sitesine aşağıdaki tıklanabilir linkten ulaşabilirsiniz.

http://charts.livegap.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here