TinyMails ile verimli e-posta yazın

0
891

Günümüzde bence hiç kimse uzun mesajları okumak için ve bir e-posta yazarken önemli olsda objektif olmak için zamanı yoktur. Daha verimli bir e-posta yazmak için kullanabileceğiniz TinyMails Google Chrome uzantısı ile daha kısa, nesnel, üretken mailler yazbilirsiniz.  TinyMails çalışması çok basittir. Yeni bir e-posta mesajı yazarken, uzantıya yazdığınız sözcük sayısını sayar ve e-posta okumak için bir kişi için gerekli zamanı hesaplar.

TinyMails e-posta

Şu anda uzantısı sadece Gmail destekler. Kurulduktan sonra, Gmail web arayüzünü bütünleştirir. Dolayısıyla, sadece Chrome’da Gmail hesabınıza erişmek ve başlamak için “Write” tıklayın.

Siz yazarken, o kelimelerin sayısını sayar ve okuma zamanı hesaplar. Bu bilgilere dayanarak, mesaj çok uzun ya da değil ise mesajı özetlemeye gerek olup olmadığını tanımlayabilirsiniz. Kelime ve okuma süresi numarası “send” butonunun altında, mesaj altbilgi görüntülenir ve uzun metin, daha kırmızımsı bilgi görüntüler metnin yazı tipi rengi olur. Son bir ayrıntı TinyMails ileti gövdesinde bulunan sadece kelimeleri sayar, bu konu için hesap ve e-posta mesajına hitaben değildir.

Kısacası, TinyMails basit bir uzantısıdır, ama çok iyi çalışıyor. Bunun amacı yazanlar ve okuyanlar için daha üretken e-posta hedeflerini yazmaya teşvik etmektir.

Google Chrome için TinyMails uzantısını bu url’den https://chrome.google.com/webstore/detail/tinymails/flpmjncnhickgfkjgmeloenfjgpgcpni cihazınıza kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here