Site icon internetkafa.com

Çevrimiçi PHP Fonksiyon Düzenleyin

Tools4noobs.com online php fonksiyonları düzenleyebilirsiniz. Sitenin online bir çok hizmeti bulunmaktadır. Aşağıdaki listede bu benzer işler yapan sitelerde bulunmaktadır.

onlinephpfunctions.com
functions-online.com
scriptun.com
codebeautify.org

Php kodu doğrudan test edin

http://phpfiddle.org sitesi bilgisayarınıza kod programı yüklemeye gerek kalmadan php kodu test etme işlemini online yapan php editör sitesidir. http://phpfiddle.org web ara yüzü size komut kütüphaneler ekleyerek ve hata ayıklama yanı sıra kaynak kodu biçimlendirmek için gereken her şeyi sağlayarak güçlü bir editör olarak kendini göstermektedir.

Bu da farklı şekillerde kodunuzu ihracat sağlayacak, hazır dinamik web sayfaları içinde kullanılmak üzere hazır hale getirir. http://phpfiddle.org bilgisayarınıza karmaşık sistemleri yüklemek zorunda kalmadan php geliştirmek için harika bir araç olduğunu kanıtlıyor.

Alternatif olarak http://www.css3maker.com ile kendi stil sayfaları oluşturmak için güçlü bir online editör olarak gözükmektedir.

Ücretsiz php kodu denetleyici siteleri:

Ücretsiz PHP kodu denetleyicisi (code checker) web sitelerinin bir listesini derledik. PHP kodunu online site üstlerine kopyala yapıştır veya php dosyası yükleyerek yapabilirsiniz. Zaman zaman listedeki bazı siteleri sitemizde yayınlamıştık. Yeni siteleri bulup bu alanda bir derleme yapmış olduk.

Ücretsiz PHP kodu denetleyici siteleri listesi

phpcodechecker.com
piliapp.com
phptester.net
meandeviation.com

Online from kutusu oluştur

Jotform herhangi bir yazılım indirmeden çevrimiçi formları oluşturmanızı sağlayan bir online formu yapımcısıdır.

Bu online formu oluşturucu sürükle ve bırak seçeneği ile dikkat çekici ve çekici özellikleri için ekstra bir ektir. Siteyi kullanarak çevrimiçi formları yapmak ve sonra da html kodu ile blog veya web sitelerinin içine gömebilirsiniz. Ayrıca web sitenize bu formu gömmek için aletler kullanabilirsiniz. Jotform diğer özellikleri bir sürü özellikleri var. Siteyi Türkçe kullanabiliyorsunuz.

Exit mobile version