Site icon internetkafa.com

Toplu İP Adres Arama Siteleri

IP adresi ayrıntılarını toplu olarak görmek için ücretsiz toplu IP arama web sitesi bulunmaktadır. Bu web siteleri, bir dizi IP adresiyle ilgili ayrıntıları tek seferde görmenizi sağlar. Bu web sitelerinin yardımıyla konum, İSS, bölge, ülke, ters DNS, posta kodu, saat dilimi ve ayrıntılar gibi ASN gibi bilgileri çok açık bir şekilde görebilirsiniz. Ve yalnızca görmekle kalmaz, arama sonucunu bir CSV dosyasına da verebilirsiniz. IP araması dışında, bu web sitelerini kullanarak toplu Whois araması, etki alanı kullanılabilirliğini kontrol etme ve diğer SEO araçlarını kullanma gibi diğer görevleri de yapabilirsiniz.

İpapi

Listemde kullanabileceğiniz oldukça eşsiz bir web sitesidir. Bu web sitesinde, IP adresinin ayrıntılarını almak için günde 1000 istek gerçekleştirebilirsiniz. Ara yüzünde IP arama sonucunu göstermez, ancak verileri içeren bir CSV, XML, JSON ve HTML dosyası verebilir. Daha sonra bu dosyayı tarayıcıda veya Excel’de kolayca açabilir ve verileri analiz edebilirsiniz. Bu web sitesi aynı şeyi yapmak için ücretsiz bir API sunuyor. Yani, IP araması işlevselliğini uygulamanızda veya yazılımınızda eklemek istiyorsanız, bunu kullanabilirsiniz.

https://app.ipapi.co/bulk

IP Ligence

Bulundukları yer için birden fazla IP adresini aramak için basit ve ücretsiz bir web sitesidir. Sonuçta, sadece anlayışınız için ayrıntılı konum verilerini gösterir. Arama işlemi için tek seferde 30 IP adresi alabilir. Ancak, arama sonucunu bilgisayarınıza dışa aktaramazsınız. Ara yüzünde IP arama sonucunu korur. Toplu IP arama aracının yanı sıra, aynı web sitesi aracılığıyla başka araçları da kullanabilirsiniz.

http://www.ipligence.com/iplocation

Benzer site olarak aşağıdaki siteyi de kullanabilirsiniz.

https://www.robingupta.com/bulk-domain-authority-checker.html

Exit mobile version