TrustGo Antivirus ile Android Cihazlarınızı Güvende Tutun

0
352

TrustGo Antivirus ve Mobile Security, tüm Android cihazlarınız için kapsamlı bir güvenlik çözümüdür. Uygulamanın ücretsiz sürümü, kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sunar, sahte ödeme uygulamaları tespit eder, çalınan / kaybolan telefon bulmaya yardımcı olur, uygulamaları bir şifre / desenle kilitler, verilerinizi yedekler ve cihazınızda yüklü olan uygulamaları yönetmeye yardımcı olur.

Kurulumdan sonra, tam bir sistem taraması yapar ve cihazınıza kötü amaçlı yazılım bulaştığını, güvensiz ayarları olup olmadığını veya bilinen bir güvenlik açığı olup olmadığını tespit eder. Enfekte veya kötü amaçlı uygulamaları kaldırabilir, güvensiz ayarlarınızı düzeltmenizi önerir ve güvenlik açıklarının bazılarını da düzeltebilir.

TrustGo Antivirus

TrustGo Antivirus ve Mobile Security’nin sunduğu daha birçok özellik bulmak için ekranı hızlıca yukarı doğru çekebilirsiniz:

AppLocker: Bu özelliği kullanarak, diğer uygulamalardan herhangi birini bir desenle kilitleyebilirsiniz. Yüklü uygulamalardan birini veya daha fazlasını seçmeniz ve daha sonra bir model kilidi ayarlamanız gerekir. Şimdi, kilitli uygulamaları başlatmaya çalışırsanız, bir kalıp kilidi ekranı görüntülenir ve uygulamanıza erişmek için doğru desen çizmeniz gerekir.

Ödeme Koruması:  Bazı sahte / haydut ödeme uygulamalarınızın cihazınızda yüklü olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Bu tür sahte uygulamaların, bankanızın uygulaması veya PayPal gibi resmi ödeme uygulamalarıyla aynı simgeye ve ara yüze sahip olmalarına karşın, resmi bir uygulama değildir. Bu uygulamaları kullanmak finansal bilgilerinizi (kredi kartları / bankamatik kartı, çevrimiçi bankacılık hesapları vb.) Riske atmaktadır.

Veri Yedekleme: Metin mesajlarınızı, telefon görüşmelerinizi ve kayıtlarınızı tek bir dokunuşla yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Cep telefonunuzdan yanlışlıkla önemli bir mesajı veya kişiyi kaldırıp daha sonra tekrar geri yüklemek isterseniz bu çok yararlıdır.

Gizlilik Danışmanı: Telefonunuza yeni uygulamalar yüklerseniz, bu özellik, cihazınızda yüklü olan bu uygulamaların her hangi bir izin türünü görmek için kullanılmalıdır. Bu uygulamalardan bazıları, güvenlik riskine neden olabilecek gerekli izinlerden fazlasına sahiptir.

Uygulama Yöneticisi: Uygulamaları cihazınızdan kolayca kaldırmanıza olanak tanır. Bunu Android sistem ayarlarından da yapabilirsiniz, ancak telefonunuzu kötü amaçlı yazılım taraması yaparken temizlemek için sistem ayarlarına geçmenizi önlemiş olursunuz.

Android için TrustGo Antivirus ve Mobile Security uygulamasını; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trustgo.mobile.security telefonunuza kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here