Tüm Facebook Fotoğraflarınızı İndirin

Fotoğraflarınız dahil olmak üzere tüm verileri Facebook hesabınızdan indirebilirsiniz, ancak dosyanın indirilme şekli çok organize değildir ve örneğin albümleriniz tarafından organize edilmiş fotoğraflarınız olmayacaktır. Neyse ki, Facebook fotoğraflarını organize bir şekilde indirmenin basit bir yolu var ve bu yazıda, tarayıcıdan bu sorunu çözmek için Textile sitesini kullanacağız.

Facebook fotografları indir

Yapmanız gereken ilk şey Facebook hesabınıza erişmek, ayarlar kısmını açın. En altta Facebook verilerinin ”kopyasını indir” linkine tıklayın. Burada size mail adresinize e-posta geleçek kısa bir süre sonra yukardaki resimde olduğu gibi Yeşil renkli ”Arşivi indir” butonuna tıklayıp, şifrenizi girip bilgisayarınıza indirebilirsiniz. ZIP programı bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor.

Winrar programı bilgisayarınızda yüklü ise kaldıraın yada varsayılan programı ZIP olarak atayın. Fb.textile. photos sitesine üye olmadan Tüm facebook resimlerinizi indirebilirsiniz.

ZIP dosyasını Facebook hesabınızdaki tüm verilerle birlikte indirdikten sonra, tarayıcıda fb.textile.photos  adresine erişin ve ZIP dosyasını açık sayfaya sürükleyip bırakın. Ekranda ”CLICK TO DOWNLOAD” butonuna tıklayıp artık sadece tüm Facebok resimlerinizi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Fotoğraflar tarayıcıda yerel olarak işlenir. Dosyanın büyüklüğüne bağlı olarak biraz zaman alabilir. Fotoğraflarınızı Facebook’ta oluşturduğunuz albümlerin yanı sıra kapak resimleri ve profil fotoğrafları gibi albüm adlarıyla klasörlerde düzenlenmiş halde görebilirsiniz.

Fotoğraflara saat tarih yazın:

Çektiğiniz fotoğraflarda tarih,zaman dilimi olmayan yada çok eskiden çektiğiniz resimler için zaman dilimi oluştura bileceğiniz iki adet bu araç işinize yarayaçaktır.

İlk program http://www.batchphoto.com/howto/add-date/add-date.html bu sayfadan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ücretsiz facebook kapak resimleri oluşturma siteleri:

Ücretsiz facebook kapak resimleri oluşturma siteleri aşağıda listelenmiştir. Eğer size faydası olduysa ya da birilere yarayacağını düşünüyorsanız bu yazı tüm dünya ile paylaşın.

Twithelper.com
Photocollage.net
Quotescover.com
İnstabg.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir