Tumblr’deki Bütün Fotoğrafları Görün

0
2897

Blog platformu Tumblr’ın bildiği şeylerden biri, sunucularında barındırdığı çok sayıda görüntü blogu. Tumblr’da bir resim araması yaptıysanız, sitedeki çeşitli fotoğraf bloglarını, hayvanları spora gösterecek bloglardan ve yetişkinlere yönelik temalardan öğrendiğinizi biliyorsunuz.

Web tarayıcınızın kontrollerini kullanarak ilginç görüntüleri manuel olarak indirmek mümkün olsa da, toplu yüklemeler için uygun bir şey değildir.

Diyelim ki, belirli bir tumblr blog gönderilen bir dizi resimden hoşlanıyorsunuz. Her bir resmi bir sağ tıklatma ve kaydetme seçeneğinin seçimi ile indirmek yerine, hepsini bir kerede indirmek isteyebilirsiniz.

Bu mümkündür, ancak uzantı veya programların yardımı olmadan. Programlar gittikçe, bence Bulk Image Downloader’dan daha iyi bir şey yok . Ücretsiz olmasa bile, büyük resim miktarlarını düzenli olarak indirmek istiyorsanız her kuruşa değer.

Bulk Image Downloader

Tumbview bu online site vasıtası ile kolayca herhangi bir blogun tüm fotoğrafları görebilirsiniz. Bu kaynağın kullanımı basittir: sadece uygun formda blogun adını yapıştırın ve dolayısıyla viev images tuşuna basın. Bu nedenle tumbview sayesinde, uygun oklarla kaydırma veya slayt modunu aktive belirli bir blogun sadece bu görüntüleri izleyebilirsiniz. Tumbview manzaralı tumblr bloglarına gelen tüm görüntüler gerçekten hızlı bir işlem sağlar.

http://tumbview.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz