Tutanota’yla Şifreli E-Postalar Gönderin

0
2973

Bugün yaşadığımız ve özellikle hiper sosyal ağlar veya anlık mesajlaşma servisleri aracılığıyla tebliğ eder biz bir profesyonel ya da iş ortamında konuşurken, e-posta iletişimi daha güvenli bir şey yoktur. Gmail veya outlook gibi ücretsiz hizmetler yerine daha güvenli şifreli mail göndermek istiyorsanız tutanota.de bırakın derim.

Tutanota.com tüm web tarayıcıları üzerinde mükemmel çalışır ve android ve ios mobil cihazlar için bir uygulama olarak da mevcuttur ücretsiz bir web servisidir.

Eğer daha yüksek bir seviyede şifreleme istiyorsanız biz protonmail.ch veya scryptmail.com öneririz, ancak tutanota için çok iyi bir seçimdir güvenli gönderme ve anlamak için basit bir ortamdır.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından www.internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Enigmail internet ortamında şifreli mesajlar yazmanızı sağlar. Böylece bilgilerinize kimse ulaşamaz. Mesajlaştığınız kişiler aynı uygulamayı kullanmak zorundadır. Bir çok işletim sisteminde kullanabilirsiniz.

Eğer ilk defa kullanıyorsanız enigmail üzerinde sağ tıklayın.
Uzantıyı kayıtlayın.
Firefox açın.
Araçlar+eklentiler+sağ üst köşedeki eklenti dosyasını yükleyin.

Programın sitesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.enigmail.net/download/index.php

Enigmail eklenti ile e-posta (e-mail) şifreleyerek çok güvenli hale getirebilirsiniz. Tarayıcı tabanlı olduğu için bütün işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz