Twitter videolarını online indirin

10
634

Twitter video indirme işleminde normalde, Twitter’un web uygulaması kullanılırken, doğal olarak herhangi bir video kaydedemiyoruz. Sadece sayfanın tamamını HTML dosyası olarak kaydetmenize izin verir. Bu nedenle, Twitter’da bilgisayarımıza sunulan eğlenceli veya ilginç bazı videoları kaydetmek istediğinizde, online Twitter video indirme sitelerinden yararlanabilirsiniz. Tüm bu Twitter video indirme web siteleri benzer şekilde çalışır. Videoyu içeren bir tweet’i açmanız, o tweet’in URL’sini kopyalamanız ve o URL’yi o Twitter videosunu elde etmek için yapıştırmanız gerekir.

Bu web sitelerinin çoğu, bir Twitter videosunu MP4 ve MP3 olarak indirmenize izin veriyor. Bunun dışında, Twitter’da bulunan herhangi bir animasyonlu GIF dosyasını indirebilir veya kaydedebilirsiniz.

 dredown

Bu listedeki ilk ücretsiz Twitter video indirme web sitelerini anlatmaya başlayalım.

TwitterVideoDownloader.com

https://www.downloadtwittervideo.com/tr

Twitter video indiricimiz twitter videolarını en kolay şekilde indirmenizi sağlar. Takip ettiğiniz kullanıcıların videolarını MP4 olarak saniyeler içerisinde indirin. Tüm yapmanız gereken twitter videosunun rl’sini beyaz kutucuğa kopyalamak ve indir tuşuna basmak. Bir kaç saniye sonra video iner.

Bu listede en iyi Twitter video indirme web sitelerinden biridir. Benzersiz özelliği, Twitter videolarını farklı çözünürlüklerde indirebilmesidir. Örneğin, girilen videolara bağlı olarak Twitter videosunu 360 * 640, 180 * 320 ve 720 * 1280 çözünürlüklerinde indirebilirsiniz. Çıktı dosyaları MP4, 3GP, WEBM vb. Olarak oluşturulur.

Downloader4twitter.com

Çok kullanıcı dostu ve şaşırtıcı derecede zengin özelliklere sahip mutlaka kullanmanız gereken bir sitedir.

TWDown

Twitter videolarını indirmek için kullanışlı bir web sitesidir. Bu web sitesi TwitterVideoDownloader.com web sitesine gerçekten çok iyi bir rekabetci. Farklı çözünürlüklerde çıktı dosyası oluşturmasa da, bir Twitter videosunu MP4 veya MP3 dosyası olarak kaydetmenize izin verir. Bu nedenle, bir Twitter videosunu ses dosyasına dönüştürmekle ilgileniyorsanız, TWDown kullanışlı olabilir.

Downloadtwittervideo.com

Online Twitter Video Downloader (veya downloadtwittervideo.com) basit ama çok kullanışlı bir web sitesidir. Birkaç tıklamayla MP4 formatında bir Twitter videosu indirebilirsiniz. İsterseniz, Twitter videosunu MP3 formatında kaydedebilirsiniz. Görsellerle ilgilenmediğinizde, o zaman bu Twitter videosunun sesini basitçe kaydedebilirsiniz. Bir seferde yalnızca bir Twitter videosu indirilebilir, ancak indirme işlemi oldukça iyi çalışıyor.

TubeOffline

Farklı çıktılarla bir Twitter videosu indirmeniz gerekiyorsa TubeOffline web sitesini beğeneceksiniz. Bu web sitesi çıktı formatını MP4, AVI, WMV, MP3 ve FLV olarak seçmenizi sağlar. Bu, diğer Twitter video downloader web siteleri tarafından sağlanmayan eşsiz bir özelliktir. Bir seferde yalnızca bir çıktı biçimi seçilebilir. Seçilen format için çıktı kalitesini seçme seçeneğiniz de var (normal, düşük ve en iyi).

DreDown

Twitter videolarını indirmek için çok basit bir web sitesine ihtiyacınız varsa, o zaman DreDown’ı denemekle yükümlüsünüz. Twitter videosunun URL’sini ekleyebileceğiniz, çıktı videolarını MP4 formatında oluşturabileceğiniz ve bilgisayarnıza kaydedebileceğiniz bir kutu içeriyor. Ayrıca animasyonlu bir GIF kaydetmek için de kullanabilirsiniz.

Twitter da 140 karakter sınırını aşmak için yöntemler:

Daha önceki yazılarımızda sanırım twitter de 140 karakter sınırını aşma ile ilgi yazı yaşmıştık. Şimdi yine biz böyle kaynakları listeledik. Kimisi telefon uygulaması kimisi, tarayıcı eklentisi kimisi online site üzerinden 140 sınırını güle güle aşarsınız.

pullquote.com
oneshot.link
pork.io
fullstory.co

Twopcharts ile Twitter istatistiklerini tutun:

Twopcharts temelde dünya çapında twitter kullanıcıları üzerindeki istatistikleri bulmanın bir yolunu izler ve ücretsiz bir sitedir. Güncel istatikler sunar. Hatta takipçi sayınızı bir hayli etkiler. Belkide twopcharts.com alanındaki en iyi site gibi kendini gösteriyor.

Herhangi bir twitter adı arama ve benzeri istatistikleri öğrenebilirsiniz. Takipçilerinin sayısı, takipçilerinin büyüme, günde ortalama tweetler, twitter içinde arama zorunda kalmadan daha kolay bir yerde, hepsi kendi sayfasında bilgileri bulabilirsiniz. Daha bir çok istatikleri ve özelikleri site bizlere sunmaktadır.

Siteye aşağdaki linkten erieşbilirsiniz.

http://twopcharts.com

Twoolbox.com ile twitter hesabını temizleyin:

Twoolbox.com Twitter hesabınızı yönetmek için radikal bir online araçtır. Etkili biçimde Twitter hesabınızı temizleme işini yapar. Aman dikkat. Silmek istediğinizi seçmek için izin vermez. Ya hep ya hiç var. Geri dönmek mümkün değil. Sizi baştan uyarayım.

Twoolbox Twitter hesabınızın bir tıklama ile belirli faaliyetleri kaldırmak için dört fonksiyonları sunuyor.

Tüm Tweetleri silme. Radikal olarak bir bütün takipçileri tıklayın ve takip etmeyi sağlar. Rt temizleyici ile tüm retweetleri siler.

10 YORUMLAR

  1. Hi admin,

    This is undoubtedly a great list. You have covered most of the popular Twitter video downloader in this article. However, I’d like to take the opportunity to introduce Downloader4twitter ( downloader4twitter.com/ )- the latest addition to the Onlinemarket. It is developed by Reputeinfosystems, It’s very user-friendly and amazingly feature rich

    If you can, please take out the time to check it out. I am positive that you will like it!

  2. Hey, We have build 30 online pdf tools that are easy to use. No Need to download or install any software. Just upload your office documents like word, excel, powerpoint, pdf and we do the hard work for you.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here