Statuspeople ile twitter’da sahte takipçileri bulun

0
670

Twitter’da seni takip eden ancak, twitter hesabı için birçok sahte takipçileri olabilir. Bunların dışında sahte takipçilerin, yanında gerçek takipçileri olabilir. Ama onlar twitter aktif olmayabilir. Hakiki ve aktif takipçileri sizin twitter hesabına bu kullanıcıların her birinin yüzdesini öğrenebilirsiniz.Twitter’da sahte ve inaktif takipçilerinin yüzdesini belirleyebilirsiniz ve bu işi ücretsiz yapan web uygulamaları var.

İlk site fakers.statuspeople vasıtası ile istenmeyen hesapların miktarını kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz bir web servisidir. Onlar gerçek veya sahte olup olmadığını twitter takipçileri görmek için denetler. Veya başka bir deyişle, spam hesapları sizi takipçinizi görmeniz için denetler. Ellibin takipçileri ya da daha az olan için uygulaması onların kaç inaktif ve sahte takipçileri doğru bir bakış açısı sağlar. Bunun dışında aynı zamanda sizin inaktif kullanıcıların miktarını gösterir.Statuspeople ile twitter'da sahte takipcileri bulun

Site sayfası:

http://fakers.statuspeople.com

Sizin hesabınız için sahte takipçilerinin payını öğrenmek için olanak sağlayan başka bir ücretsiz bir hizmettir.

Sahte İzleyiciler beta olduğunu kontroleder, bu hizmeti bir kullanıcı tweets, onun takipçileri dayalı sahte olup olmadığını öğrenmek için bir metodoloji yapar, istenmeyen cümleleri vb tweet, kabaca 10 küçük bir hata payı ile oldukça doğru bulur.

Site sayfası:

http://www.socialbakers.com/twitter/fakefollowercheck

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here