Twitter’ın Tüm Trendlerini Anlık Takip Edin

0
1573

Buradaki site Trends24 ile Twitter’daki trend hashtag’larının dünya genelindeki tüm ülkelere gerçek zamanlı dört ayrı saat diliminde bölünmüş olarak görmenizi sağlayan çok kullanışlı bir çevrim içi sitedir. Trends24.in ile belirli bir ülkeyi o ülkedeki bir şehri seçebilir ve son yirmi dört saatteki trend hasdtag’ların neler olduğunu görebiliriz. Site sadece anın trendlerini takip etmek için değil, aynı zamanda Twitter’daki yayınlarınızı daha fazla görülebilmesini sağlamak için hangi hashtag’ları belirlemek için faydalı bir kaynaktır.

Trends24 sitesinin ana sayfasına geldiğinizde Worldwide kısmına tıklayıp ülkenizi yada yaşadığını  şehri yazıp ülkenizdeki ve yaşadığınız şehirdeki anlık olarak trend hashtagları görebilirsiniz. Sitede Türkiye olduğu gibi Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Mersin bulunmaktadır.

Trend24, dünya genelinde dört yüzden fazla konum için son yirmi dört saat boyunca en iyi Twitter trendlerini takip etmenizde çok faydalıdır. Trend zaman çizelgesi ile en çok trend olan konuların saat saat başı zaman çizelgesi vermektedir. Gün içerisindeki trend olan konuların etiket verir.

Twitter uygulaması trendlerini güncellemesi oldukça nadir olduğundan Trend24.in sitesi bu alanda anlık trendleri bilmek ve takip etmek için oldukça harika bir çevrim içi kaynaktır.

Twitter’deki tüm trendleri anlık takip etmek için Trend24 siteisme aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://trends24.in

Bol takipçiler dilerim. Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz