Ubuntu için Alternatif Tarayıcılar

0
3195

Twibright temel görüntü ve javascript destekleyen bir metin tabanlı bir tarayıcıdır. Görüntüleri destekleyen metin tabanlı tarayıcılar için arıyorsanız, bağlantıları sizin için en iyisidir.

ubuntu midori

Konqueror sadece basit bir web tarayıcısı değil ama aynı zamanda kde3’ün dosya ve ağ tarayıcısı olmuştur.

Arora 30 dilde tercüme edilebilir ve son derece yararlı özellikleri en iyi tarayıcılardan biri ubuntu için diyebilirim. Arora flash eklenti, gizlilik modu, oturum yönetimi, akıllı konum çubuğu gibi bazı büyük özellikleri vs gelir.

Midori basit bir ara yüze sahip bir açık kaynak web tarayıcı ve diğer tarayıcılarda daha hızlı çalışır. Midori, günlük kullanım için çok kararlı bir tarayıcıdır.

Elinks web sitelerini test etmek için ya da hangi rahatsız edici javascript ve flash reklamları tam siteler hakkında bilgi okumak için çok yararlı bir tarayıcıdır.

Gnome kendi ara yüzü iyi tasarlanmış ve tüm modern standartlarına uygundur. Açık kaynak web tarayıcı uzantıları desteği ile gelir ve bazıları oldukça büyük fare hareketleri, sekme grupları ve akıllı yer imleri bulunur.

Opera tarayıcı bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler gibi platformlar arasında 350 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılır. Ubuntunuza operayı ubuntu yazılım merkezinden yükleyebilirsiniz.

Chromium 2008 yılında piyasaya sürüldü ve bu google’nın chrome tarayıcısı açık kaynak yazılımıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz