Ücretsiz CCleaner Alternatifleri

0
2582

Windowsda disk temizleme kullanarak sabit diskinizin ve her zaman bilgisayararınızın düzgün işleyişini sağlamak için harika bir fikirdir. Bilgisayaranızın içinde bir yerde saklanan herhangi bir çöp öğeleri ücretsiz bilgisayarınızı korumak için özellikle ccleaner önemlidir. Biz her zaman tartışılmaz kahraman ve son derece önemli bir yazılım olduğu için CCleaner dosyalara içine kadar nufüs ederek kayıt defterine kadar temizler. Piriform firması tarafından bu güzide program hala herhangi bir köklü öldürücü kodları ve programları ve Windows kayıt defterinden herhangi yersiz istilaları cihazınızdan kurtulabilirsini. Bilgisayarı temizleme yazılımı kendi kategorisinde ccleaner çok alternatifleri var. Ama hepsinin kendine ait temizleme kuralları var. Ve bugün, tam da bu nedenle biz CCleaner için bazı büyük alternatif bir listesini derledim. Hadi beraber bu programları hızlı bir tur atıp öğrenelim.

ucretsiz CCleaner alternatifleri

KCleaner güvenli dosya silme gibi geçici dosyalar, tarayıcı geçmişi ve önbellek için temiz bir standart sunuyor.

Privacy Eraser ücretsiz sürümü web tarayıcılarının gerçek zamanlı tarama sunar. Gereksiz önemsiz dosyaları siler. Herhangi bir geçici veri, Windows tarama geçmişini, çerezleri, tarayıcı önbelleği verilerini, yararsız masaüstü kısayolları, vb temizlenmesine yardımcı olur.

Glary Utilities kullanıcı tabanı son zamanlarda CCleaner en büyük rakibi olarak ortaya çıkmıştır ve kolayca bilgisyarınızı temizler. Kolayca kullanılabilen bir kayıt kodu kullanarak pro sürümüne yükseltilebilir özel kullanım için ücretsiz indirmek için kullanılabilir.

Glary makinenizin performansını artırır optimizasyonu ve güvenlik için yaklaşık kırk araç ile birlikte geliyor. Onun arayüzü son derece kullanıcı dostu ve öğrenmek için bir beceri gerektirmez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz