Ücretsiz kamera güvenlik sistemi kurun

0
466

Bir amatör kamera güvenlik sistemi kurmak istiyorsanız profesyonel bir izleme sistemine harcama yapmak yerine iyi bir seçenek olaarak sizlere Security Eye sadece bir bilgisayar ve bir web kamerası kullanarak izleme sistemi oluşturmak için olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Security Eye ile, ev, ofis, garaj, dükkan, çocukları veya aynı anda 64 kameraya kadar kullanarak izlemek için bir sistem kurabilirsiniz. İster bilgisayar ister ip kamera olabilir.

ucretsiz-kamera-guvenlik-sistemi-kurun

Programın en iyi özelliklerinden biri, bir saldırı algılandığında bir sesle siren çalışr ve aynı zamanda kanıt görüntüleri ile e-posta ile bir uyarı mesajı gönderir. Ayrıca, aynı zamanda özel zamanlarda video kayıt zamanlayabilirsiniz ve hatta ayrı ayrı her bir kamera için kayıt ayarlamanızı yapabilirsiniz.

Ekran yakalama aralığı, hedef klasörü ayarlayabilirsiniz ve belirtilen gün X sayısından daha eski olduğunda otomatik olarak görüntü ve videoları silmek için programı ayarlayabilirsiniz. Program çok kalitesini kaybetmeden videonun boyutunu küçültür Xvid ve MPEG-4 kodlama kullanır. Bununla beraber çok yer kaplama olmadan bilgisayarınızda video saatlerce saklayabilirsiniz.

Özetle Security Eye kameralar tarafından izlenmesi için en iyi ücretsiz programlardan biridir. Bununla beraber böylece ev, ofis izlemek ve mükemmel bir gözetim sistemi oluşturabilirsiniz.

Windows’un tüm sürümleri ile uyumlu çalışmaktadır. Security Eye buradan indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here