USB’yi Salt Okunur Yapmak için Ücretsiz Programlar

0
3400

USB bağlantı noktalarını salt okunur yapmak için en iyi ücretsiz yazılım bir listesini sizler için oluşturdum. Bu ücretsiz yazılımı kullanarak tüm USB sürücüleri salt okunur hale getirebilirsiniz. Bu yazılımları çalıştırdıktan sonra, hiç kimse herhangi bir veriyi Flash Sürücüsüne kopyalamak için bir USB sürücüsünü bilgisayarınıza artık bağlayamaz. Veriler yalnızca USB sürücüsünden bilgisayarınıza kopyalanabilir. Bu çalışanların verileri Flash sürücülerine kopyalayamaması için şirketler ve kuruluşlar için mükemmel bir uğraştır.Kİşisel güvenlik için de son derece faydalı programlardır.

USB baglantı noktalarını salt okunur yapmak İçin ucretsiz programlar

Ayrıca, bu, USB sürücülerindeki verilerin sistemde virüs bulunduğunda virüs bulmamasını sağlar. Yani, aynı USB sürücüsü veriyi birden çok sisteme kopyalamak için kullanılıyorsa, bir sistemin virüsleri başkalarına taşınmaz. Bu yazılımlardan bazıları, şifre koruması gibi yazılım arabirimini benzersiz özellikler ile birlikte gelir, böylece yalnızca USB bağlantı noktalarında yazma erişimini iptal edebilirsiniz.

Bu mükemmel yazılımları kullanarak USB depolama cihazları üzerinde bir erişim kontrolü ayarlayabilirsiniz. Yazma erişimini kısıtlamak, sistemde herhangi bir virüs varsa virüs bulaşmasını engelleyecektir.

USB bağlantı noktalarını salt okunur yapmak İçin ücretsiz programları aşağıdaki tıklanabilir linklerden erişebilirsiniz.

Urcam

USB Disk Manager

USB Flash Drives Control

Flash disklerdeki bilgileri emniyetli kopyalama yapalım:

Flash disk bilgileri emniyetli bir şekilde bilgisayara aktarma işlemi yapan bedava yazılı olan bu program seçkin bir araçtır.

bu program anında flash sürücüler ve depolama kartlarını yedeklemek için küçük bir windows yardımcı programıdır. Sabit diskinizde güvenli bir yere arka plan ve dosyaları kopyalar çalışır.

Özellikler:

Sadece indirin ve çalıştırın. Hiçbir kurulum gerektirmez.Taşınabilir ve herhangi bir klasör veya sürücüden çalıştırın.Basit ve akıllı: Bir medya yerleştirin ve güvenli bir yere içeriği kopyalar. otomatik olarak algılar. Varsayılan olarak, “belgelerim çıkarılabilir ortam yedekler” her çıkarılabilir medya için bir alt klasör oluşturur.Farklı flaş sürücü veya depolama kartları için ayrı ayarlar ile profilleri oluşturun. Yeni ya da nadiren kullanılan medyalar için varsayılan ayarları değiştirebilirsiniz.

İndirme sayfası: http://www.usbflashcopy.com

Almanca tercümede desteklerinden dolayı arkadaşım Nurhan Tunalı’ya teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz