Usb Hızlı Kopyalasın

0
3328

Bu makalemizde usb disk yavaş veri aktarımı sorun giderme hızlandırmak için iki tane pratik yolu video ortamında anlatacağız. Kısacası flash sürücüleri hızlandırma, kopyala işlevini daha da hızlandıracağız ikinci olarak usb disklerin performanslarını artıracağız.

Usb diskler (flash sürücüler) hızlı taşınabilir veriler aktarmada çok iyi iş görmesi sebebiyle her yerde kullanılması kaçınılmaz hale gelmiştir. Tablet, dizüstü bilgisayarlar, televizyonlar ve hemen hemen her cihaza usb takma noktaları oluşturmuştur.

Flash diskler doğası gereği belirli bir zaman kullanımdan sonra yavaşlama eğilimi gösterir. İkincisi, usb 3.0, usb sürücüler 2.0 çok daha hızlı ve kesinlikle hız farkı görürsünüz. Bizde bur da usb 2.0 sürücüleri daha hızlandırmak ve performansını artırma adına bu basit adımları gerçekleştirdikten sonra, farkı göreceksiniz.

4cardrecovery.com

Hafıza kartı verilerini kurtarın.

Site içerisinde bu tarz bir program paylaşmıştım. Bu gibi programlar internet ortamında sürü ile bulunmaktadır. Bu program aslıda ücretli bir yazılımdır. Fakat program yinede ürün anahtarı olmadan sizlere resim,video,müzik ve bir çok dosyayı kurtarmanıza izin veriyor.

Program kartlarının büyük bir çeşitlilik ile uyumludur: sd, sdhc, micro sd, mmc, xd picture card, mini sd ve (yaygın profesyonel kameralarda kullanılır) bile cf kartları dahildir.

Ayrıca farklı bellek kartları, özellikle cf kartları ve mmc’lerin bir bolluk ile aracın uyumluluğu oldukça çok iyi.

http://www.4cardrecovery.com

4card recovery örneğin, herhangi bir formatta istemeden silinmiş hafıza kartları verileri kurtarmak isteyenler karşıya ücretsiz bir yardımcı programdır.

Hadi videoyu aşağıdaki linkten izleyelim.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz