vCard-Vcf Dosya Okuyucu ile VCF Doyasını Görüntüleyin

0
581

vCard-Vcf Dosya Okuyucu VCard-vcf formatındaki dosyayı  Excel (xls) belgesine görüntülemek için ücretsiz bir yardımcı programdır. Vcf biçimi, genellikle kişinin bilgilerini (örneğin, ad, telefon numarası, adres bilgileri vb.) Içeren elektronik kartvizitler için kullanılır. Bu vCard-Vcf Dosya Okuyucu programı, bu Vcard’ları Xls dosyasına dönüştürmek için basit ve çok kolay bir yol sağlar. Bununla birlikte, aynı anda yalnızca bir tane Vcard görüntüleyebilir. Ayrıca vcf dosyalarını excele dönüştürebilirsiniz.

vCard-Vcf Dosya Okuyucu

Bu yardımcı program, MS Excel ile çalışır ve Excel’de vcf dosyasını açmaya yardımcı olur. Dosyayı Excel’de açtıktan sonra, herhangi bir desteklenen çıktı biçimi olarak kaydedebilirsiniz.

“vCard-Vcf Dosya Okuyucu” dosyasına erişmek için zip dosyasını ayıklayın. Bu dosyayı çalıştırın ve MS Excel açın. Excel’de makrolar etkinleştirilmişse, Vcard dosyasını eklemek için Dosya Aç penceresini otomatik olarak açacaktır. Bununla birlikte, makrolar etkin değilse, önce makroları etkinleştirmeniz gerekir. Seçenekler düğmesini tıklayın ve Bu içeriği etkinleştir seçeneğini kullanın. Bundan sonra değişiklikleri kaydetmek için Tamam düğmesine dokunun. Artık Vcard dosyasını açabileceksiniz.

vCard-Vcf Dosya Okuyucu kullanımı çok basit ama çok kullanışlı bir yardımcı program.

Üç noktalı butonu tıklayıp bilgisayarınızdan VCF dosyasına seçin.

Seçtikten sonra ”VCF File” kısmından seçtiğiniz VCF dosyası uzantı olarak gözükür.

Hemen alt kısımdan ”IMPORT” butonuna tıklayın.

Sonrada Sheet2 ksımına geçin ve Name yazısının altındaki satırda Vcf dosyasındaki kişi adı gözükür.

Artık vcf dosyasını xls dosyasına veya başka herhangi bir desteklenen biçimde kaydetmek için Farklı Kaydet düğmesini kullanabilirsiniz.

Sadece bir adet VCF dosyası görüntülenir.

Vcard dosya biçimi, uygulamaların çoğunda desteklenmemektedir (Outlook ve diğerleri hariç).

vCard-Vcf Dosya Okuyucu aşağıdan indirebilirsiniz.

https://drive.google.com/file/d/18HCPFwczIj5hfX0VVFlek3qmRv9xWVvY/view?usp=sharing

Videolu anlatım:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here