Veed ile Videolarınıza Küçük Düzenlemeler Yapın

0
1106

Bazen WhatsApp, Facebook, Instagram ya da diğer sosyal ağ üzerinde bir video yayınlamak ve videonun bir pasajı kesmek istiyorum olabilirsiniz. Bu gibi durumlar için kullanabileceğiniz veed adlı bir site olan sosyal ağlarda yayınlanmadan önce videolara küçük düzenlemeler yapmak için pratik bir yol sunan bir online video editörüdür.

Veed Video Duzenle

Veed ile Videoları Düzenleme Yapmak İşleminin Nasıl Yapıldığını Anlatalım.

Veed kullanımı çok pratik bir çevrimiçi videoeditörüdür. Bir video düzenlemeye başlamak için veed sitesine erişmek yapmanız gereken Video Upload butonuna tıklayın ve düzenlemek istediğiniz videoyu cihazınızdan ekleyin.

Veed video yükleme işlemi bittikten sonra video kesmek için ilk önce Crop kısmını seçin ve tek yapmanız gereken kırpmak istediğiniz videonun başlangıç ​​ve bitişini seçmek için pencerenin alt kısmındaki zaman çizelgesini kullanabilirsiniz. Veed menüden yazı eklemek için Text kısmından ekleyebilirsiniz. Yazı tipi, boyut ve metin rengini ayarlayabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ayrıca bir Pen seçeneğini kullanabilirsiniz.

Rotate kısmından videonuzu doksan derece ters ve düz çevirebilirsiniz. Crop kısmından videoyu kesmek için çeşitli işlemler yapabilirsiniz.  Effects kısmından parlaklık, kontrast, doygunluk ve video poz ayarlamak videoda ifadeler ve özel görüntüler ekleyebilir. Bittiğinde düzenleme düzenlenmiş bir video indirmek için Download butonuna basın.

Kısacası, veed videoları küçük düzenlemeler için mükemmel bir seçenektir. Bununla beraber kırpma gibi videolarınıza hızlı düzenlemeler yapabilirsiniz veya sosyal ağlarda göndermeden önce videoyu bir önizleme imkanına sahib olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here