Video Volume Booster ile Videolarda Sesi Artırın

Video Volume Booster, tüm video dosyaları türlerinde ses seviyesini artırmak için ücretsiz bir programdır. Medya oynatıcı yazılımınızda % 100 ses seviyesinde bile zorlukla duyabileceğiniz bir ses parçasına sahip video dosyalarına rastlarsanız, bu çok kullanışlı bir yazılımdır. Video dosyalarının içindeki ses seviyesini değiştirmek için açık kaynak FFmpeg medya manipülasyon araç kitini kullanır. Video dosyalarının içindeki video akışını hiç değiştirmez. Video Volume Booster’ı video dosyaları için kalıcı bir amplifikatör olarak düşünebilirsiniz.

Video Ses artır

Video Volume Booster’ın kullanıcı arayüzünün takip edilmesi çok kolaydır. Değiştirmek istediğiniz video dosyalarını eklemelisiniz. FFmpeg kullandığından, AVI, DIVX, XVID, MPEG, MPG, MKV, RM, RMVB, FLV, MOV, MP4, ASF, WEBM ve daha birçok dahil olmak üzere hemen hemen tüm video dosya formatlarını destekler. İstediğiniz kadar video dosyası ekleyebilirsiniz. Dosyaları ekledikten sonra, Optimize düğmesine tıklayabilir ve bunları belirtilen klasöre kaydetmeden önce gerekli değişiklikleri yapar. Listedeki tüm video dosyaları tek tek işlenir ve çıktı klasörüne kopyalanır.

Varsayılan olarak, ses akışını 10 desibel artırır. Ancak ayarları değiştirebilir ve amplifikasyon seviyesini değiştirebilirsiniz. Bu yazılımın geliştiricisi, amplifikasyonun 10 desibel ile 20 desibel arasında tutulmasını önermektedir. Diğer şeylerin yanı sıra, ses akışı için çıktı klasörünü, çıktı adını ve ses codec’ini değiştirebilirsiniz. Ses kodlaması için hem bit hızı hem de örnek hızını düzenleyebilirsiniz. FFmpeg etrafında yolunuzu biliyorsanız, o zaman video dosyaları için FFmpeg komut satırını da ayarlarda değiştirebilirsiniz.

Video Volume Booster’ı bu url’den; http://www.dvdavitools.com/free-video-volume-booster indirebilirsiniz.

Similarity ile aynı sesli müzikleri bulun:

Similarityapp.com aynı ses özelliklerine sahip müzik dosyalarını bulmak ve silmek için izin verir. Güçlü eşleştirme algoritmaları, müzik dosyalarının ses içeriği veya etiketleri (ID3v1, ID3v2, APEv2, WMA, Vorbis) ile analiz eder. Siz benzer veya tamamen aynı dosyaları bulmak için arama kriterleri hassasiyetini ayarlayabilirsiniz.

Program dosyaları tarayarak bittikten sonra dosyaların listesini ve bunların benzerlik bilgi ile size sunar. Daha sonra, dinlemeyi, silmeyi veya seçilen dosyaları bir çalma listesi (m3u) oluşturmayı seçebilirsiniz.

Benzerlik ses dosyaları MP3, WMA, OGG, ASF, WAV, FLAC, APE, WV destekler.

Windows XP / Vista / 7/8/10 çalışmaktadır.

Çok dilli bir programdır.

Sesleri online yazıya çevirin:

Voice Recognition eklentisini chrome yükledikten sonra Türkçe seçerek konuşmaya başlayıp seslerini yazıya çevirebilirsiniz.Konuşmaların online olarak yazıya çevirip not defteri olarak cihazınıza kayıt edebilirsiniz.

VoiceNote II – Speech to text eklentiside aynı yukarıdaki eklenti gibi işleyiş yapmaktadır.

Sesi yazıya çeviren yeni Voicedocs programı ile konuşarak metinleri çok daha hızlı ve kolay yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir