Videodaki fan sesi çıkmasın

0
702

Herkese merhabalar bu konumuzda dell laptop da video çekimlerinde kendi sesimizden daha da öne çıkan fan sesini tamamen çıkmasını engellemeyi video ortamındaki uygulamaları uyguladığınızda videodaki fan sesinin tamamen olmadığını fark edeceksiniz.

Ayrıca farklı bilgisayar marka cihazlarda da video benzeri metodu uygulayıp ve ses sürücüsünü yükleyip fan sesi veya farklı sesleri azaltarak sadece kendi sesinizi daima ön planda çıkacaktır. Videoda çekimi sırasında kulaklı mikrofon kullanmadım. Buna rağmen fan sesinden eser bile yok. Bilgisayarınızdaki ses seviyesinin yükseldiğini fark etmiş olacaksınız. Sizlerde kendi cihaz ortamınıza göre bu ayarlardan farklı ayarlar yaparak sonuçlar alabilirsiniz.

video fan sesi

Şunu da unutmadan yazayım video çekimlerindeki fan sesini çıkmaması için çok pahalı aygıt almanıza gerek yok. Kendim yirmi lira değerindeki snopy sn-822 mikrofonlu kulaklık kullanmaktayım.

Bu işlem için bilgisayarınızda ses sürücüsü uygulaması yoksa yüklemek için video sayfasından indirme sitesinde bulabilirsiniz.

Videodaki fan sesi çıkmasın izleme sayfası:

Umarım bu yazı faydalı olur. Bizzat başıma geldi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here