Videoları çok kısa sürede kesin

0
677

Son zamanlarda çok işeme yarayan video kesme programı olan Moo0video cutter videoların kesme işleminde asla kalitesinden ödün vermeden ve işlemi oldukça çok kısa sürede yapması ile sizlerle paylaşmayı uygun buldum.

En Hızlı Kayıpsız Video Kesici Diyebilirim.

Moo0 Video Cutter, favori film sahnelerini, kaliteli video dosyalarına, herhangi bir kalite kaybı olmadan ve en hızlı şekilde kaydetmenize olanak tanır.

Disk sürücüleriniz son zamanlarda video dosyaları ile dolu değil mi? Onları silmek istersiniz, ancak sadece her birinin bazı favori sahneleri içerdiği için yapamazsınız? Ardından, artık yalnızca bu aracı kullanarak bu sahnelerini ayırarak bunları silebilirsiniz.

 Moo0video cutter

Desteklenen Video Biçimleri:
– AVI, FLV, M4V, MKV, MOV, MP4, MPG, OGG, OGV, TP, TS, WEBM, WMV ve daha birçok.

Sürükle ve bırak desteğiyle birlikte kullanışlı gezinme seçenekleri, Moo0 Video Cutter’ın kullanımı kolay hale getirir. Karmaşık seçeneklerle uğraşmak zorunda kalmadan video dosyalarını kesmek için basit ve hızlı bir yol arayanlar için harika bir araçtır.

Not:
– Bu program orijinal video dosyasını değiştirmeyecek. Varsayılan olarak aynı klasörde yalnızca seçili sahneyi içeren yeni video dosyasını “oluşturur”. Lütfen bunun için endişelenme.
– Program zaman zaman orijinal video formatına bağlı olarak ses verilerini kaydetmeyi başaramaz. Orijinal dosyayı silmeden önce sesin de doğru şekilde kaydedildiğinden emin olun.

Moo0video cutter aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Moo0video cutter

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here