Videolarınızı Kolayca Döngü Yapın

0
3869

Döngülü (Loop) video, bir videonun sizin tarafınızdan belirlenen bir döngüde oynatıldığı bir video düzenleme tekniğidir. Bir video yükleyebilir, videonun bir döngüde çalınmasını istediğiniz bölümünü seçebilir ve kaydedebilirsiniz. Nihai videoyu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İsterseniz son videoyu da GIF formatında indirebilirsiniz.

http://playola.co

Playola.co, videoyu online çevirebilecek çok basit bir web sitesidir. Basitçe, PC’nizden bir video yüklemeniz veya videoyu doğrudan bir bağlantı oluşturmanızı sağlar. Video döngüsü oluşturabileceğiniz çok basit bir arayüz sunar. Ayrıca, döngüye eklemek istediğiniz videonun bir bölümünü belirtmek için kullanabileceğiniz bir zaman çizelgesi kaydırıcısı gösterir. Ayrıca, seçtiğiniz çerçevelerin doğru olduğunu görmek için videonun önizlemesini görmenizi sağlar. Yalnızca ilmikli videoda fazladan bir segment eklemek istiyorsanız, o zaman bunu yapabilirsiniz. Ayrıca sesi kısma, videoyu galeriye postalama gibi diğer seçenekleri de seçmenize izin verir.

playola.co

Sadece video oluşturmak ve indirmek istiyorsanız, kayıt yapmadan bu web sitesini kullanabilirsiniz. Ancak, videonuzu galeriye göndermek istiyorsanız, o zaman üzerinde bir hesap oluşturabilirsiniz. Dolayısıyla, bilgisayarınızdan bir döngü oluşturmak istediğiniz videoyu yükleyin veya otomatik olarak almak için URL’yi belirtin. Video düzenleyicide açıldıktan sonra, gösterdiği zaman çizelgesi kaydırıcısını kullanarak kareleri seçebilirsiniz. Çerçevenin başlangıcını, bitimini işaretleyebilir ve sonra create düğmesine basabilirsiniz. Döngü oluşturacak ve PC’nizde MP4 ve GIF formatında indirebilirsiniz.

http://coub.com/create

Coub aslında sadece bir online video editöründen çok daha fazlasıdır. Artık bir topluluğa dönüşmüştür ve videonuzu düzenledikten sonra, videonuzu zaman çizelgenize göre paylaşabilir ve dikkatleri çekebilirsiniz. Kolayca bir video döngüsü oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Bununla birlikte, videonuzu döndürdükten sonra, videoyu indiremezsiniz. Bunun için, indirmek için diğer çevrimiçi araçları kullanmanız gerekecek. Video döngüsü oluşturulurken, istediğiniz çerçeveleri ve özel döngü türlerini seçmenizi sağlar. Son olarak, videoyu zaman çizelgenize yayınlar.

Coub’u kullanmak için, ücretsiz bir hesap oluşturarak kaydolmalısın. Bundan sonra kolayca video döngüleri oluşturmak için kendi video düzenleyicisine erişebilirsiniz. Videoyu PC’nizden veya bir URL’den yükleyip düzenleyin. Döngü, ping-pong döngüsü ve backloop gibi farklı türden bir döngüye sahiptir. Videolarınızda uygulamak istediğiniz döngüyü seçebilir ve daha sonra, videodaki son videoda eklemek istediğiniz çerçeveleri belirtebilirsiniz. Bundan sonra videoyu oluşturun ve bunu Coub zaman çizelgesine yayınlayın.

Yayınladığınız videoyu indirmek istiyorsanız, Savieo’nun ücretsiz web sitesini kullanabilirsiniz. Sadece videonun URL’sini belirtmeniz yeterlidir ve videoyu sizin için indirecektir.

Şunuda hatırlatayım bu siteler sayısı oldukça azdır. Belkide en iyi rastladığım iki siteyi sizlere kısaca bahsettim.

Videoyu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://savieo.com/sites/coub

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz