Effectmatrix ile videolarınızı sunum yapın

0
684

Effectmatrix yazılımı kolayca bir videolarınızı powerpoint sunumu türüne dönüştürmek için olanak sağlar.

Basitçe, sunuyu seçin ve slaytları dönüştürmek istediğiniz formatı seçin. Avi,mp4,flv,mov,swf dosyaları sunum uzantıları olan pps,ppt,pptx,ppsx çevirebilirsiniz. Ayrıca mobil cihazlar (cep telefonları ve akıllı telefonlar) yanı sıra, ipad ve psp için belirli biçimlerde sunum dönüştürebilirsiniz. Ayrıca slayt oluşturan ses ya da farklı görüntüler elde edebilirsiniz. Tek kusuru, ücretsiz sürümü tarafından üretilen çıktı reklam bir işareti görünümü olması.
Bunun dışında, bu program bizim sunumlar (örneğin youtube) yüklemek istiyorsanız, özellikle çok iyi bir kaynaktır.Effectmatrix ile videolarınızı sunum yapın

Slid.es ile ücretsiz sunumlar oluşturun:

Slaytlar (sunum) bilgisayarınızda herhangi bir şey indirmeye gerek kalmadan kolayca oluşturun power point sunumları yazabildiği büyük bir online bir slid.es uygulamadır.

Slaytları kullanmaya başlamak için, size ücretsiz bir hesap oluşturmak için facebook veya google alternatif kullanarak kaydetmeniz gerekir. Slaytlar gibi, görüntüleri içe plan, düzen ve slayt geçiş efektleri seçmek için yeteneği gibi tüm programlar tipik özellikleri sağlar. Slaytlar da sunum html kodunu düzenlemek için yeteneği sunar. Ayrıca sunumlarınızı online paylaşabilirsiniz.

Site sayfası: https://slides.com

Herkese faydası olması dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here