Linuxda kaliteli web araçları

0
753

Linux unix-gibi ve ücretsiz ve kesinlikle açık kaynak modeli altında monte bir bilgisayar işletim sistemi olarak tanımlanabilir. Linux’un gelişimi ücretsiz ve açık kaynak olan tüm yazılım işbirliğinin en önemli ve aynı zamanda önemli örneklerinden biridir.

Bu yazılım modifiye, kullanılmak üzere onları altında yatan kaynak kodu sağlar ve aynı zamanda ticari bir şekilde ya dağıtılmış ya da bile olmayan ticari dağıtılabilir tanımlanan linux en güçlü bileşeni bir işletim çekirdeği olan linux çekirdeğidir. Linux bugün çok popüler hale geldi ve bu nedenle bu gün her alanda kullanılmaktadır.

Linux çekirdeği de dahil olmak üzere Linux bileşenlerinin çoğu tamamen ücretsiz ve açık kaynak olduğu için Linux işletim sistemi ve diğer işletim sistemleri arasında büyük bir fark vardır. Bu nedenle çok yaygın olarak kullanılan ve çok tüm dünyada insanlar tarafından kullanılır. Bu yazılımın inanılmaz özellikleri eklediğiniz linux araçları bir yeri vardır.linuxda-kaliteli-web-araclari

Aşağıdaki araçlar, video yönetimi ve daha birçok şaşırtıcı ve önemli fonksiyonları kolayca birden fazla proje taşıma gibi çeşitli işlevleri yerine getirir.

Zeroc telekom, savunma, finans, on-line eğlence, üretim ve proses kontrol gibi teknik uygulamalar, talep için hızlı ve yüksek ölçeklenebilir iletişim altyapısı sağlar.
http://www.zeroc.com

Libreplan proje planlama, izleme ve kontrol için açık kaynak web uygulamasıdır.
http://www.libreplan.com

Trac yazılım geliştirme projeleri için geliştirilmiş bir wiki ve sorun izleme sistemidir. Trac web tabanlı yazılım proje yönetimi için bir minimalist bir yaklaşım kullanır. Geliştiricilerin için büyük yazılım yazmada yardımcı olmaktır. Trac bir takım kurulmuş geliştirme süreci ve politikaları hakkında mümkün olduğunca az empoze gerekir.

http://www.edgewall.org

Farklı araçlar indirme site sayfaları

http://www.hpccsystems.com

https://www.powerdns.com/index.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here