Web sitelerin tarayıcılarda nasıl göründüğüne bakın

0
768

Siteye girdiğinizde enter url here kısmına sitenizin url sini yazdıktan sonra submit butonuna tıklayın. Click here for results from previous screenshot requests: yazısının altında site adresiniz çıkar. Site adresine tıklayıp sitenin farklı tarayıcılarda nasıl gözüktüğünü görebilirsiniz. İstediğiniz tarayıcıyı seçmek için işaretini koyamanız yeterli. Sitenin farklı online hizmetleride bulunmaktadır. Sadece bu site kalmadan bu hizmete yakın bütün siteleride aşağıda linklerini ekledim.

Bu site benzeri diğer siteler:

Web sitesi tasarımı ve işlevselliği, çoklu tarayıcılar arasında işletim sistemleri (OS) ve mobil cihazlar uyumlu olduğunu bu adresden yararlanabilirsiniz.

https://www.browserstack.com/users/sign_upWeb sitelerin tarayıcılarda nasıl gorundügune bakınSanal makinelerde istediğiniz tarayıcı ile işletim sistemi yapılandırma erişerek web sitesi online test eden aşağıdaki isteyi kullanabilirsiniz.

https://saucelabs.com/signup

Manuel test sayfası:

https://saucelabs.com/docs/manual

Adobe sitesinden edge Inspect, içeriklerini birden fazla mobil cihazda önizlemesi gereken web geliştiricileri ve tasarımcılar için gerekli bir uygulamadır. Birden fazla ios ve android cihazını bilgisayarınızla kablosuz olarak eşleyin, herhangi bir bağlı cihazdan ekran görüntüleri alın ve html,css ve javascript değişikliklerinin sonuçlarını gerçek zamanlı olarak görün.

İndirme adresi:

https://creative.adobe.com/products/inspect?promoid=KFKMN

bedava hizmet veren diğer site linkleri:

http://crossbrowsertesting.com

https://mogotest.com/signup

http://www.modern.ie/en-us

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here