Web Sitelerin Tarayıcılarda Nasıl Göründüğüne Bakın

0
2896

Siteye girdiğinizde enter url here kısmına sitenizin url sini yazdıktan sonra submit butonuna tıklayın. Click here for results from previous screenshot requests: yazısının altında site adresiniz çıkar. Site adresine tıklayıp sitenin farklı tarayıcılarda nasıl gözüktüğünü görebilirsiniz. İstediğiniz tarayıcıyı seçmek için işaretini koymanız yeterli. Sitenin farklı online hizmetleri de bulunmaktadır. Sadece bu site kalmadan bu hizmete yakın bütün siteleri de aşağıda linklerini ekledim.

Sitelerin Tarayıcılarda Nasıl Göründüğüne Bakın

Web sitesi tasarımı ve işlevselliği, çoklu tarayıcılar arasında işletim sistemleri (OS) ve mobil cihazlar uyumlu olduğunu bu adres den yararlanabilirsiniz.

https://www.browserstack.com/users/sign_up

Sanal makinelerde istediğiniz tarayıcı ile işletim sistemi yapılandırma erişerek web sitesi online test eden aşağıdaki siteyi kullanabilirsiniz.

https://saucelabs.com/signup

Adobe sitesinden edge Inspect, içeriklerini birden fazla mobil cihazda ön izlemesi gereken web geliştiricileri ve tasarımcılar için gerekli bir uygulamadır. Birden fazla İOS ve Android cihazını bilgisayarınızla kablosuz olarak eşleyin, herhangi bir bağlı cihazdan ekran görüntüleri alın ve html, css ve javascript değişikliklerinin sonuçlarını gerçek zamanlı olarak görün.

İndirme adresi:

https://creative.adobe.com/products/inspect?promoid=KFKMN

bedava hizmet veren diğer site linki:

http://crossbrowsertesting.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz