Bento ile Web Tasarımı Yapın

Mükemmel bir web sitesi için gerekli olan en önemli şeylerden biri, web tasarımıdır. Web sitesinin işleyişinde çok önemli bir rol oynayan bir tasarıma sahip olması son derece önemlidir.

Böylece, blogunuz büyük mesajları (kaliteli bilgi) içerse bile aynı zamanda kullanıcı dostu tasarımı en iyi web siteleri arasında yer olmasını sağlar. Web tasarımı ve geliştirme hakkında doğru bilgi ile başarı arasındaki boşluğu kapatmak mümkündür.

Web tasarımı ve geliştirme öğrenmek için yararlı bir kaynak olan bentobox.io bir çok yazılı,belgeli,görüntülü kaynak siteleri için derlemiştir. Ayrıca arama kısmından da farklı web site kaynaklarına ulaşabilirsiniz.

İlaveten; codepen.io, jqueryui ve developphp ziyaret edebilirsiniz.

Uxpin tasarımcılar için wireframing sitesi:

Web tasarımcılar için wireframing programları tasarımları hızlı geliştirme hızlı prototipleme de oluşturma imkanı yanı sıra projelerinde olası sorunların tespitine yardımcı olurlar.

Bur da bunların en önde gelenlerin listesini vermek yerine gözden kaçan ama daima göz önünde olması gereken uxpin bir deneyin derim.

Tarayıcınızda çalışır ve bulut tabanlı online araçtır. Kendini bir masaüstü uygulaması gibi hissediyor ve size bir tarayıcıda bu büyük projeler oluşturmaya davet ediyor.

Benzer uygulamalar olarak adobe ürünlerinden; indesign, fireworks ve photoshop kullanabilirsiniz.

Site ekranında start using it now yazısının sol tarafına bir mail adresi yazıp işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Siteye aşağıdaki url’den erişebilirsiniz.

http://www.uxpin.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir