WebTest.App ile Sitelerin Hızını Reklamsız Test Yapın

0
2267

İnternet dünyasında web sitelerin hızını, yükleme süresini online / çevrim içi hesaplayan bir çok site bulunmaktadır. Ne yazık ki sitelerin hızını kontrol yapan siteler reklamsız olarak kontrol etmemize müsaade etmiyorlar.

Web sitelerin hızını reklamsız olarak kontrol etmenizi sağlayan bir site bulunmaktadır. Site yükleme hızını kontrol ettiği gibi daha bir çok değerleri hesaplar. Sitelerin hızlarını reklamsız olarak  kayıt olmadan yapıyor.

Web siteleri genel olarak JS Kodlar / küçük kod parçaları, reklamlar kullanmaktadırlar. Web sitenizin hızını kontrol etmeye işleminde JS komut dosyaları yüklemeye başladığında siteniz yavaş yüklenir ve sitenizin gerçek hızını etkiler. Reklamlardan ayrı bir şekilde sitenizin gerçek hızını test eden siteleri kullanmak gerekir. İşte bu yazıda linkini vereceğim site, reklamsız olarak sitenizin hızını test edip öğrenebilirsiniz.

WebTest.App Reklamsız Test

Reklamsız Web Sitelerinin Hızını Test Yapın

Reklamsız olarak sitenizin hızını test etmek için buradan sitenin sayfasına gidin.

Şimdi web sitenizin yada kontrol etmek istediğinizin sitenin URL’sini https://webtest.app kısmına ekleyin.

Test düğmesine basınca test işlemi başlar. Test işlemi çok kısa sürede sonuçlanır.

Web sitesinin yükleme süresini iki kısımda vermektedir. Reklamsız ve reklamsız olarak rapor sonuçlarını verir. Yükleme süresi, sayfa boyutu, Dom içeriği, İFrame, çerezler gibi sonuçları görebilirsiniz.

İşte bir site url’sini yazıp, sitenizin reklamsız hızını test etmek bu kadar basit ve kolaydır.

Reklamsız site hızını test eden webtest.app ender sitelerden bir tanesi olarak gözüküyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz