Sendgb.com ile E-Posta Başına 5 GB Dosyalar Gönderin

8
4261

Dropbox’a bir alternatif mi arıyorsunuz ve arkadaşlarınıza ve meslektaşlarınıza büyük dosyaları hızlı, kolay ve en önemlisi ücretsiz olarak göndermek ister misiniz? Her zaman büyük dosyaları her zaman ve bazen teknoloji odaklı olmayan arkadaşlara göndermemiz gerekiyor.

Dropbox iyi, ancak 2gb ile sınırlı ve bu sınıra ulaştığınızda yükseltmek için ödeme yapmazsanız dropbox temizlemek zor olabilir. Google Drive, çok fazla resim ve video paylaşmaya başlayana kadar gerçekten çok iyi olan 25 GB’a kadar ücretsiz saklama olanağı sunar. Bazen bir dosyayı rahatça indiren ancak Dropbox veya Google Drive’ı yüklemek için mücadele edebilecek kişilere büyük dosyalar göndermenin hızlı ve en önemlisi basit bir yoluna ihtiyacınız vardır.

Bazen e-posta ile büyük dosyaları göndermek gerekiyor, ancak Gmail ve Outlook.com gibi çoğu e-posta sağlayıcıları 25MB kadar dosya eklemek için izin verir. Büyük dosyaları göndermek gerekiyorsa, kullanabileceğiniz wesendit.com kolayca e-posta başına 5GB dosya göndermeye izin veren bir sitedir.

Üye olmanıza gerek yok ve mail adresinizden yedi gün boyunca yüklediğiniz dosyaların indirme imkanı bulunmaktadır. Site artık üyelik istemeye başlamış.

Alternatif olarak aşağıdaki siteleri kullanabilirsiniz.

piyomod.com 10 GB 1 Terabayta kadar dosya yükleyebilirsiniz.
filemail.com 30 GB
myairbridge.com 20 GB
wetransfer.com 2 GB
binfer.com

sendgb.com

8 YORUMLAR

  1. Do not trust cloud file sharing too much. I sometimes use Binfer for certain clients who are seriously concerned of cloud security. You can share files without uploading anywhere

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz