WhatsApp, İnstagram, Facebook, Tik Tok Durumunlarını İndirin

0
1403

Bir gün sosyal medya hesabınızda, Instagram, Facebook veya Whatsapp’ta çok hoşunuza bir fotoğraf ilişti ve indirmek istediğimizde uygulamaların gizlilik özellikleri bu tür resimleri indirmenizi engelleyebilir.

WhatsApp’taki durum paylaşım seçeneği çok harika bir şey. İnsanlar WhatsApp’ta videolar veya resimler de dahil olmak üzere çeşitli durumları paylaşırlar. Çok beğendiğimiz bazı WhatsApp durumları İllaki olmuştur. Ancak bu durumları mobil cihazımıza indirmek istiyoruz, WhatsApp’ta bunları indirmemize asla izin vermez.

Pek çok kişi WhatsApp durumunun indirilemeyeceğini sanır. Fakat çok harika olan bir kaç uygulama aracılığıyla indirmek mümkündür. Aslında sorun şu, Google Play Store’da WhatsApp Durum indirme uygulamalarını bulmaya başladığımızda sonuçlar çok olsa da uygulamalardan hangisinin çalışıp çalışamayacağına karar vermede zorlanabiliriz.

Bu fotoğrafı telefonunuza indirme işlemini için doğru bir yol yoktur. Bu tür fotoğrafları telefon galerisine indirmek biraz kafa yormak gerektiği çok zamanınızı da alabilir. Ücretsiz bir Android uygulaması olan Status Download for WhatsApp ile gizlilik alakalı olan indiremediğiniz fotoğrafları indirebilirsiniz.

Status Download for WhatsApp Facebook, Whatsapp, Instagram ve TikTok gibi sosyal medya sitelerinde durum fotoğrafları ücretsiz indirebilirsiniz. Bu uygulamayı etkili kullanmak istiyorsanız uygulama üzerinden sosyal hesaplara giriş yapmalısınız.

Bu uygulamayı kullanarak, whatsapp, whatsapp iş, facebook, instagram ve sevdiğiniz video indirme de dahil olmak üzere TikTok videolarından herhangi bir görüntü, video veya yayın kaydedebilir, indirebilirsiniz. En çok sevdiğiniz arkadaşlarınızın videolarını size göndermesini istemenize gerek kalmayacak.

Hatta bir kişinin numarasını kaydetmeden mesaj bile atabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarında durumu, metin, görüntü veya video durumu olan bir kişinin içsel duygularını, ruh halini ve düşüncesini gösterir. Bu nedenle, başkalarına kişiliğinizi gösterme gibi bu uygulamayı kullanarak birçok ilginç bilgiye ulaşabilirsiniz.

Status Download for WhatsApp uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan Android telefonunuza yükleyebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whazappstatus.whasappstatus

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz