WhatsApp sesli mesajları metin haline getirin

0
444

WhatsApp sesli postaları inanılmaz derecede uygundur, ancak onları duymak zaman zaman uygun olmayabilir. Bu gibi durumlarda, WhatsApp sesli mesajları metin mesajlarına çevirebilmenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması olan Transcriber for WhatsApp’i kullanabilirsiniz.

Transcriber for WhatsApp

Transcriber kullanımı çok kolay bir uygulamadır. Yüklendikten sonra, bir sesli mesajı metne dönüştürmek istediğinizde, WhatsApp’de dönüştürmek istediğiniz sesli mesaja dokunun ve seçmek için basılı tutun. Ardından, WhatsApp’taki görüşme penceresinin üst kısmındaki paylaşım düğmesine hafifçe vurun ve ses mesajından ses çıkarmak için uygulama paylaşım menüsünden Kişi’yi seçin.

Sesli mesajın dönüştürülmesi tamamlanır tamamlanmaz yazılmış metin ekranda görünecektir. İletiyi panoya kopyalayıp rehber, uygulamalar vb. ile paylaşabilirsiniz.

Sesle metne metin yoluyla uygulama doğruluğunun doğruluğu çok iyidir ancak sesli mesajın kalitesi ve netliği ne kadar iyi olursa çevrilen metnin doğruluğu o kadar iyi olur.

Son olarak, Transcriber sesli mesajları Portekizce, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca ve Fransızca olarak yazabiliyor ve sesli mesajları metin haline getirmek için aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor.

Özetle, Transcriber, işini iyi yapan bir uygulamadır. Uygulama reklam göstermiyor ancak uygulama geliştirmeye yardımcı olması için “ücretli sürüm” alabilirsiniz.

Transcriber for WhatsApp aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=it.mirko.transcriber&hl=tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here