Whisply ile Dosya Gönderimini Güvenle Yapın

0
2811

Whisply ekstra güvenlik için size Dropbox, Google Drive gibi önde gelen online yedekleme hizmetlerinden paylaşabilir veya dosyaları şifreleme sağlayan online bir hizmettir.

Whisply kullanarak, dosyaları endüstri liderleri BoxCryptor biri tarafından önerilen kanıtlanmış AES-256 teknolojisi ile uçtan uca şifreli yapar. Hizmet alıcının bu konuda bilgisayarınızda veya bir şey yüklemek zorunda kalmadan kullanılabilir.

Whisply ile dosya gonderimini guvenle yapın

Sadelik bu aracın güçlerinden biridir. Eğer ücretsiz sürümü ile göndermek istediğiniz dosyayı seçin. Sonra kullanacağınız depolama hizmeti seçin. Google drive veya Dropbox onedrive. hizmet seçilen oturum açtıktan sonra, Whisply bir dosya oluşturun ve dosya göndermeye başlayın. Şifreleme ve özellikle gönderme oldukça hızlıdır.

Online dosyayı güvenli paylaşmak için size üç yol sunar. İlk şifreleme basit bir bağlanıtı ile klasik indirme olarak verir. İkincisi ise dört basamaklı oluşturacağınız şifreden indirem imkanı verir. Whisply dosyanızı iletmek için bir QR kodu oluşturmak için izin verir.

hızlı ve kolay, ama aynı zamanda güvenli whisply hizmeti oldukça çok iyi bir iş çıkartır. Veri güvenli ve uçtan uca Google Drive’ı ve Dropbox için şifreli imkan vermesi  whisply web tabanlı dosya transfer hizmeti ile artık veri silenmez ve güveiçinde tarsfer yapılabilir.

Siteye bu https://whisp.ly/en linkten ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz