Windows 10’da Skype’yi İnternetsiz Yükleyin

0
417

Microsoft’un Skype’ı diğer Skype kullanıcıları ile sabit hat telefonları veya cep telefonları arasında iletişim kurmak için kullanılabilir. Skype sayısız cihaza yüklenebilir olduğundan masaüstü bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar, cep telefonları, akıllı saatler, akıllı televizyonlar ve daha pek çok cihaz gibi tüm cihazlar arasında iletişim kurmak için kullanabilirsiniz. Windows 7 ve önceki Windows sürümlerinde, kurulum dosyasını Microsoft sunucularından indirerek Skype’ı kurabilirsiniz. Ancak, Windows 10’da, çevrimdışı yükleyici paketini kullanarak Skype’ı yüklemeyi denerseniz, bir ileti görüntüledikten sonra Skype’ı yükleyemez; “Lütfen en iyi deneyimi elde etmek için Skype’ı Microsoft Mağazasından yükleyin.”

 Skype cevrimdısı yukle

Ancak Skype’ı Microsoft mağazasından yüklemek istemiyorsanız ve indirilen çevrimdışı yükleyici paketini kullanarak Skype’ı zorla yüklemek istiyorsanız, çok basit bir geçici çözüm var. Tek yapmanız gereken, çevrimdışı yükleyici paketini çalıştırmak için / silent anahtarını kullanmaktır.

İşte nasıl:

Öncelikle Skype için çevrimdışı yükleyici paketini https://www.skype.com/en/get-skype/?source=lightinstaller  adresinden indirin .

İndirilen çevrimdışı yükleyici paketini sabit sürücünüzün bir yerinde (örneğin, C: \ Downloads) kaydedin.

Şimdi, indirilen kurulum yükleyicisini kaydettiğiniz klasörü açın, Dosya’ya tıklayın ve daha sonra Komut İstemi üzerine tıklayın.

Komut istemi penceresinde, Skype yükleyicisinin adını, ardından boşluk ve / SILENT yazın ve Enter tuşuna basın. Örneğin, benim durumumda, indirilen dosya Skype-8.15.0.4.exe’dir, böylece komutun Skype-8.15.0.4 / SILENT olacaktır .

Bu, Windows için çevrimdışı yükleyici paketinden Skype’ı yüklemek için basit bir geçici çözüm. Bu, yalnızca Windows’u yeniden yüklediğiniz ve Windows mağazasından Skype’ı indirmek istemediğiniz gibi nadir durumlar içindir. Normal durumlarda, Windows 10’da daha iyi çalıştığı için her zaman Skype uygulamasını Windows mağazasından indirin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here