Site icon internetkafa.com

Windows için Ücretsiz En İyi Dosya Arama Programları

Windows bilgisayarında derinlemesine arama indeksleme olduğunda oldukça sıkıntı yaşarız.Arama yaparken çoğu insan için hep aynı noktada kalır. Bilgisayar uzmanları, kullanıcılar için tavsiye edeceğim dizin bulmada Windows dar aramalar için daha akıllı bir yol için çok ideal bir program şiddetle tavsiye ediyorum.

Ücretsiz bir dosya arama aracı tam olarak ne gibi geliyor ve bilgisayarınızdaki dosyaları arayan ücretsiz bir program. Bu ücretsiz dosya arama araçları, bilgisayarınızın sahip olduğu yerleşik arama işlevinden çok daha fazla özelliğe sahip sağlam programlardır.

Bilgisayarınızda yüzlerce veya binlerce (veya daha fazla) dosyayı adlandırma ve düzenleme konusunda her zaman başarılı olsaydınız, programlardan birine ihtiyacınız olabilir. Öte yandan, eğer siz de benim gibi bir yerdeyseniz ve bir çok diskin üzerinde bulunan dosyalara sahipseniz, ücretsiz bir dosya arama aracı zorunludur.

Windows için Ücretsiz Dosya Arama Programları

Swift Search

Program NTFS tabanlı sistemler ile çalışır. Kurulum gerektirmeden çift tıklayıp program çalışır. Aramak istediğiniz yazın ve sol taraftan sürücü seçin. Search tıklayın beş saniyede her şey karşınıza gelir.

Sizin aradığınızı bulmak ve aynı zamanda sistem kaynaklarını kurtarmak için kolay bir yolu sunar.

Swift Search

Hddb ile hızlı dosya arayın

Üst kısmında bir arama kutusu ile basit bir pencere var; hedef dosya adını girmeye başladığınızda görünür ve anında güncel bir şekilde aradığınız benzer ile karşınıza gelir.

İndirme linki: Hddb

voidtools.com

fxsearch.com

Quick Search

SearchMyFiles

Agent Ransack 

FileSeek 

UltraSearch 

TextCrawler 

MultiFind

Ava Find 

LAN Search Pro

Ultrasearch

Fileseek

Quick-search

Agent Ransack

Everything

FastFolder

Puggle

Lookdisk

Exit mobile version