Windows güvenlik duvarına ayrılıcık tanıyın

0
900

Windows güvenlik duvarına herhangi bir uygulamanın yürütülebilir dosyasını engelini kaldırmak veya bloke için izin, windows sağ tık menüsüne entegre edilir işlemi yapan program bulunmaktadır.

Programın right_click_options.exe tıklayıp programı çalıştırın. Program açıldığında add right clik menu ve remove right clik menü şeklinde açılır. Add right clik menu seçeneğini kullanarak programlar için sağ tıklama menüsüne aracın seçenekleri ekleyebilirsiniz. Daha sonra seçeneği kaldırmanız gerekir, sadece bu iş için remove right clik menü düğmesine tıklayın.

Program size aşağıdaki üç seçenekten birini tercih etmesini, sağ-tıklama bağlam menüsünde bir tweaking.com seçeneğini göreceksiniz.windows-guvenlik-duvarina-ayrilıcik-taniyin

İlk seçenek, allow in windows firewall bağlamının görevi; Seçili öğe için herhangi bir varolan windows güvenlik duvarı kurallarını ve bunun için tüm trafiğe izin için yeni bir kural ekler.

Block in windows firewall; Yukarıda belirtilen kural karşısında, öğe için tüm trafiği engelleme işini yapar.

Remove from windows firewall; öğe için varolan herhangi bir kural siler ve yeni bir işlem değildir. Normal çalışmasına engel olacak bir güvenlik duvarı öğe için belirlenmiş kurallar yoktur yapmak istiyorsanız kullanışlı gelebilir.

Bu yazılım windows xp, windows vista, windows 7 ve windows 8 üzerinde çalışan, ve işletim sistemi hem 32-bit ve 64-bit sürümlerini destekler.

İndirme sayfası:  http://www.majorgeeks.com/files/details/tweaking_com_%28right_click%29_allowblock_or_remove_windows_firewall.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here