Windows için En İyi Ücretsiz Sınırsız Pileus VPN

0
531

Pileus VPN, Windows için en iyi ücretsiz sınırsız VPN yazılımıdır. Şu anda beta durumda ve şu an sadece üç sunucu var. Ancak, gelecek güncellemelerle içinde daha fazla sunucu görebiliriz. Pileus VPN kullanmak için bant genişliği veya aylık sınır yoktur. Ayrıca, gizliliğinizi sağlamak için 2048 bit şifreleme sağlar. Bu gizlilik seviyesiyle hiçbir bilginiz üçüncü şahışların eline geçmez. Çeşitli web sitelerinde sansür aşmak için internete bağlanmak ve sorunsuz web’de internette bağlanmak için bilgisayarınızı kullanarak istemcisini kullanabilirsiniz.

 Pileus VPN

Android uygulamalarında veya başka bir cihazda VPN uygulamaları kullandıysanız, belirli sınırlamalara tabi olduklarını biliyor olabilirsiniz. Fakat, bu VPN tamamen özgürdür. Taşınabilir modda çalıştıkça yüklemeye hiç gerek yok. Tüm bilgisayarı tünel eder ve VPN’ye bağlandıktan sonra haritadaki konumunuzu kontrol edebilirsiniz.

Windows için bu en iyi ücretsiz sınırsız VPN yazılımını nasıl kullanacaksınız?

Pileus VPN, güvenli bir sanal ağa bağlanmayı oldukça kolaylaştırır. En iyi yanı, endişelenilecek herhangi bir kayıt veya kayıt işlemi olmamasıdır. Bununla birlikte, VPN’ye bağlandığınızda veya bağlantısını kestiğinizde bazı reklamlar görebilirsiniz.

Bu makalenin sonundaki bağlantıyı kullanarak Pileus VPN’nin ZIP dosyasını indirin.

Adım 1:

EXE dosyasını çalıştırın ve arayüzü açılır. Arayüzünde, açılan listeden sunucuyu seçmek için seçenekler ve VPN’yi bağlamak için bir düğme görebilirsiniz.

Adım 2:

Beğendiğiniz bir sunucu seçin ve connect düğmesine basın. Bundan sonra, bağlantı kurmak birkaç saniye sürecektir ve başarılı bir bağlantı sonrasında, otomatik olarak sistem tepsisine kendini en aza indirecektir.

Şimdi, Windows için bu ücretsiz sınırsız VPN yazılımını kullanmanın ne kadar kolay olduğunu gördünüz. Başlatmak ve bağlamak bir dakika sürmüyor. İstediğiniz zaman bu yazılımı kullanabilirsiniz ve sizi hayal kırıklığına uğramayacaktır. Parmak uçlarınızda sınırsız hızlı hızlı VPN bağlantısı sunar.

Pileus VPN, şimdiye kadar kullanmış olduğum çok güzel ve ücretsiz bir sınırsız VPN. Herhangi bir kısıtlama olmaksızın ücretsiz sınırsız VPN arıyorsanız Pileus VPN’yi deneyebilirsiniz. Şu an geliştirme aşamasında olduğu için gelecek güncellemelerde daha fazla özellik göreceksiniz.

 Pileus VPN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here