Windows için ücretsiz vpn ve firewall

0
908

WordPress blog site içinde en çok paylaşmayı sevdiğim yazılardan bir taneside vpn programları ücretsiz ve bizim ip adreslerimizi gerçek anlmada gizleyen programları yazı olarak paylaşmayı çok seviyorum. İşte yine bunlardan bir tanesini alttaki pragraflarda okuyabilirsiniz.

Windscribe Windows kullanıcıları için Vpn vekil sağlayıcılarının alanında yeni bir programdır. Sitesine kayıt oldıktan sonra e-posta adresini doğrulayın herkes için ayda ücretsiz veri 10GB sunuyor. Tüm diğer vpn vekil servis sağlayıcılar gibi e-posta mesajları yoluyla iletişim ve dosya indirme, Skype üzerinden sohbet ederken bağlanma, farklı web siteleri ve diğer sunuculardan gerçek ip adresinizi gizlemek için kullanılır. Ayrıca, Windscribe vpn Firewall özelliği ile birlikte geliyor. Bloke  olursanız, vpnsunucularından kopacak olursa tüm internet aktivitesini harekete geçirir.  Windscribe Vpn Firewall özelliği vpn sunucusu ile bağlantı kurar ve tüm internet bağlantısı engeller. VPN sunucusu arkasında her zaman gizli hizmet verir. Vpn hizmeti Windows için yüklenebilir bir yazılım şeklinde kullanılabilir. Vpn sunucuları üzerinden veri kanalize popüler OpenVPN Tünel sürücü kullanır.

windows-icin-ucretsiz-vpn-ve-firewall

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra otomatik olarak rasgele bir vpn sunucusuna bağlanır. Ama mevcut sunucuların uzun bir listeden vpn sunucusunu değiştirebilirsiniz. Bu vpn sunucusu bazıları sadece ücretli hesap sahipleri için kullanılabilir. Vpn Ek bir koruma katmanı için bu hizmetleri kullanmak istiyorsanız ayrıca güvenlik duvarı (firewall) geçiş yapabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz vpn sunucusuna bağlandıktan sonra bilgisayaranızın ip adresinizin değiştiğini göreçeksiniz. Ben chrome, firefox, microsoft edege  ve internet explorer denedim beni gerçek ip adresimden farklı bir ülkeye taşıdı. Sen Windscribe penceresinde yeni Iip adresini görebilirsiniz. Aynı zamanda http://whatismyip.com sitesini ziyaret edip ip adresinizin değişip değişmediğinizi kontrol edebilirsiniz.

Gerçek ip adresi yanlışlıkla maruz kalmayı önlemek için bir  güvenlik duvarı (firewall) şeklinde ekstra koruma içerdiği Windscribe vpn bazı diğer benzer vpn sağlayıcılardan biraz farklıdır.

Ayrıce Windscribe vpn mac os, linux, akıllı telefonlarınızda ve popüler tarayıcılarda da kullanabilirsiniz.

Windscribe VPN bu https://windscribe.com/download indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here