Windowsda klasörleri birleştirin

0
678

Eğer birden fazla klasör birleştirmek zorundaysanız bu iş karmaşık hale gelir. Folder merge tek bir klasörde birden fazla klasör içeriğini birleştirmek için kolay bir yol sunar. Windows için taşınabilir bir programdır. Windows’un tüm sürümleri ile uyumlu bir programdır.

Windowsda klasorleri birlestirin

Programı çalıştırdıktan sonra yapmanız gereken ilk şey dosyalarının bulunduğu klasör birleştirmek istediğiniz kök dizini eklemektir. Bir kök dizin eklemek için ” Add root folder ” düğmesine tıklayın. Birden fazla dizinleri ekleyebilirsiniz, ancak, kök dizin klasörleri birleştirmek istediğiniz ana klasör olduğunu unutmayın.
Kısacası, klasör birleşme tek içine birden fazla klasör birleştirme ve adları veya uzantıları dayalı farklı klasörlerde saklanan belirli dosyaları taşımak için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır.
Alternatif olarak winmerge programla bir fark arama ve birleştirme aracıdır. Winmerge klasörleri ve dosyaları karşılaştırabilir, farkları görsel metin biçiminde, kolayca anlaşılıp işlenebilecek şekilde sunar.

WinMerge Windows için yazılmış Açık Kaynak bir fark arama ve birleştirme aracıdır. WinMerge klasörleri ve dosyaları karşılaştırabilir, farkları görsel metin biçiminde, kolayca anlaşılıp işlenebilecek şekilde sunar.

Dili değiştirmek için GörünümDil menüsünden istediğiniz dili seçin.

Winmerge programın anasayfası: winmerge.org

Sistem: Windows XP/Vista/7/8 & 8.1 & 10

Dil: Türkçe dil desteği var.

Boyut: 6.14 Mb

Fiyatı: Ücretsiz

Folder mergeyi burdan indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here