Windows’da sesleri istediğiniz formatta kaydedin

0
881

Windows, mikrofonunuzdan ses kaydı yapabilen standart bir ses kayıt cihazı uygulamasıyla birlikte gelir. Ancak bu çok basit bir uygulamadır ve dosyaları yalnızca WMA ses dosyası biçiminde kaydeder. Seçebileceğiniz ses akışlarının kaynakları, ses dosyasının kalitesi ve ses kaydının dosya biçimi üzerinde daha fazla kontrol istiyorsanız, Any Audio Record dosyasını deneyebilirsiniz.

Any Audio Record

Any Audio Record Soft4Boost tarafından geliştirilmiştir ve bu yazılımı kullanarak ses kartınızın tüm ses akışını kaydedebilirsiniz. Sadece hat girişi değil, aynı zamanda çıkış ve ses karışımı da kaydedebilirsiniz. Bu aynı zamanda bu yazılımı kullanarak Skype telefon aramaları da dahil olmak üzere saklamanızı ve bunları doğrudan MP3 veya AAC dosyaları olarak kayıtlayabilirsiniz.

Any Audio Record penceresinde açılır listeden ses cihazını seçebilirsiniz. Her aygıt birden çok ses akışına sahiptir, ikinci açılır listeden ses akışlarından birini seçebilirsiniz. Bundan sonra, akışı kaydetmek istediğiniz ses dosyası formatlarından birini seçmeniz gerekir – MP3, AAC, WAV, M4A, WMA vb. birçok biçimi seçebilirsiniz. İsterseniz de sesi stereo formatında veya mono formatta kaydedin. Örnekleme hızı ve bit hızı da manuel olarak seçilebilir.

Bir sonraki ekranda, ses dosyasının depolanacağı klasör yolunu seçebilir, gerekirse ses kazancını değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ses akışının kaydedildiği haliyle görsel görüntüsünü görebilirsiniz. Kayıt yapılırken, varsayılan ortam yürütücünüzde oynatmayı deneyebilirsiniz.

Any Audio Record bu url’den; http://sorentioapps.com/any-audio-record indirebilirsiniz.

Mp3louderile ile Mp3’lerin ses seviyesini artırın:

Mp3louder online mp3 ses dosyalarının ses seviyesini artırmak (yüksek ses) yapmak için ücretsiz bir web servisidir. Web tarayıcınızda doğrudan mp3lerin online hacmini artığını hissedeçeksiniz. Birkaç saniye sonra, yeni, optimize edilmiş mp3ü bilgisayarınıza indirin ve dinlemeye başlayın.

Siteye aşağıdaki tıklanabilir linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.mp3louder.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here