Çift dosyaları bulun

0
421

Windows işletim sistemi için çok amaçlı bir arama programı. Çift dosyaları, belirli dosyaları veya metin için arama yapmanızı sağlar. Program taşınabilir sürümü ve yükleyici olarak kullanılabilir.
Ana arayüzü sol tarafında program özellikleri ve kullanışlıdır. Sistem dizinlere hızlı erişim için çift görüntüler.
İsteğe bağlı olarak alt,dosya içeriğini veya dosya adına göre yinelenen dosya arama modülü seçin dizinleri tüm dosyaları karşılaştırma sununar. Tüm sürücüler arasında arama veya taranan istediğiniz belirli dizinleri seçebilirsiniz.

cift-dosyalari-bulun

Sadece karşılaştırmak mümkündür. Doc dosyaları, ya da adı 2013 yılında 2.013 olan tüm dosyaları. Geniş arama parametreleri burada ikinci sekmesinde mevcuttur. Onlar size dosya değişiklik yalnızca belirli bir boyut aralığı (örneğin 1000 kilobyte ve 1 megabyte arasında) dosyaları arama yapmak için arama isteyip, tarihleri istediğinizi seçin, ya da, birden fazla dosya ve klasör filtreleri eklemek veya çıkarmak için izin özel niteliklere sahip dosyalar için uygulayabilirsiniz.
Bu uygulama birbirleriyle ve seçilen parametreleri ile karşılaştırmak için gereken dosyaları bağlı olarak, sonuçları hesaplamak için biraz zaman alabilir. Başka şekillerde dosya adları sadece, ya da sınır dosyaları karşılaştırın açıkça daha hızlıdır.
Kısaca özellikleri:
Birden fazla dosya otomatik olarak seçimi, örneğin tüm yeni veya eski, veya belirli bir klasördeki tüm dosyaları hariç.
Seçimi kopyalamak veya taşımak.
Dosyaları silin veya yeniden adlandırın.
Dosya özelliklerini açın
Kaydetmek veya dosya listesini yazdırın.
Programla dosyalarda metin arayabilirsiniz, pdf belgeleri ve arşivleri de dahil olmak üzere, program metni arar ve daha sonra kendi arayüzünde eşleşen tüm dosyaların size gösterir.
Bu yinelenen arama kullanılabilir hale getirir ki, aynı arama filtreleri, örneğin dizin veya dosya türlerini seçebilirsiniz. Dosyalarında arama uygulama tarafından taranacak gereken kaç dosya bağlı olarak uzun zaman alabileceğini unutmayın.

İndirme sitesi:

http://www.fxsearch.com/ldw_eng

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here