Windows’da Dosyaları Anında Bulun

0
2937

Site yazılarında Windows’da dosya bulma için bir kaç tane yazılım vermiştim. Bu sefer ki bence en iyi dosya arama programı kesin diyebilirim. Ben yinede yazının en altına benzer programlar ekledim. Benzer programlar zaten illaki site kısada olsa tanıttım. Bu yeni tanıttığım program bence en iyisinin en iyisi.

Diskinizde dosya aramanıza izin veren bir sürü dosya arama yazılımı var. Ancak dosyaları aramak için Windows dizinini veya kendi mantıklarını kullanırlar. Ancak buradaki yazılım dosyaları aramak için farklı bir yaklaşım kullanıyor. Doğrudan dosya tablosuna erişir ve ardından sorgulanan dosyaları gösterir. Bu nedenle, arama hızı çok hızlı. Sadece belirli dosya türlerini bulmak için filtreleri uygulamak için bir seçenek var. Ayrıca kendi filtrelerinizi de oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, birden fazla arama terimi kullanabilir ve üzerlerinde Ve ile Veya işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

WizFile, dosyaları çok hızlı aramak için kullanabileceğiniz basit ve hafif bir yazılımdır. Arama teriminizi filtrelerle ve ile veya koşullarıyla yazmanız yeterlidir. Hemen bir göz açıp kapayıncaya kadar sonucunu döndürür. Dosyaları aramaya geldiğinde yükleme kısmı bile yok.

Bu dosya arama yazılımını, çoklu arama terimleriyle Ve / Veya koşuluyla nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Metin kutusuna arama terimini yazabilirsiniz. Bundan sonra, size eşleşen sonuçları hemen gösterecektir. Birden çok arama terimi belirtilirken, VE işlemini gerçekleştirmek için arama terimleri arasında boşluk bırakabilirsiniz. VEYA işlemi için, arama terimlerini dikey çubuk (“|”) karakteriyle ayırmanız gerekir.

Options > Filters menu filtreler menüsünü kullanarak açabilirsiniz. Bundan sonra, isterseniz bunları değiştirebilirsiniz. Bunları dosya arama işleminde uygulamak istediğinizde, bunları arama kutusunun yanındaki açılır menüden kullanabilirsiniz.

Bu şekilde, bu ücretsiz dosya arama aracını birden fazla arama terimi olan VE / VEYA koşuluyla kullanabilirsiniz.  WiZFile profesyonel gibi dosyaları aramaya başlayın.

Programı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

http://antibody-software.com/web/software/software/wizfile-finds-your-files-fast

Benzer programları aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Ultrasearch

Fileseek

Quick-search

Agent Ransack

Everything

FastFolder

Puggle

Lookdisk

docfetcher

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz