Getclef ile wordpress siteye şifresiz giriş yapın

0
942

Getclef yerini bir mobil uygulama. Onun barkod gibi tarama teknolojisi ile, yapmanız gereken tüm clef mobil uygulaması ile (giriş sayfasında göstermek) dalga tarama ve otomatik olarak şifresiz wordpress siteye giriş yapıyorsunuz.

Cep telefonu clef kurma:

İpohone burdan, android için indirebilirsiniz.

Getclef ile wordpress siteye sifresiz giris yapın

Uygulamayı kurulduktan sonra, clef uygulamasını açın. Clef hesabı oluşturun son sayfasına gelinceye kadar ekranda ilerleyin. Hesap oluşturma ve pin kurduktan sonra, ortada yüzen dalga ile bir fotoğraf makinesi ekranını göreceksiniz. Şimdi uygulamayı kullanmaya hazırsınız.

WordPress clef kurma:

Ekelentiyi wpclef indirin. Bir kez aktive clef ayarları sayfasına gidin ve ” I have the app ” düğmesini tıklatın.

Bir sonraki adım, sadece monitöre (clef uygulaması ile) telefonunuzu işaretleyin ve birlikte iki dalgaları hizalamak olduğunu göreceçsiniz. Clef uygulaması daha sonra eklenti doğrulamak ve eklenti kullanmak için apı anahtarları kümesi oluşturur.

Kurulum bitince giriş ekranında yeni bir ” Log in with your phone ” düğmesini göreceksiniz. Ve cep telefonu ile dalga hızlı bir tarama ile, doğrudan dashboard sizi oturum açabilirsiniz.

Şifreyi devre dışı bırakmak için clef ayarları sayfasında, seçenek var. Telefonunuzu kaybederseniz, burdan hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Daha sonra hesabınıza tekrar etkinleştirebilirsiniz.

Site ana sayfası: https://getclef.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here