WordPressi instantwp kurun

0
651

Anında wordpress tema ve eklentileri için kolayca windows wordpress yüklemek için kullanabileceğiniz windows için ücretsiz bir wordpress yükleyici programdır.Wordpress web sitelerinin tarafından kullanılan bir blog yazılımıdır.Yabancı kaynaklarda çok kullanılmaktadır.Wordpressi bilgisyarınıza indirin bir usb flash sürücüde bile kullanabilirsiniz.Anında wordpress her şeyi yükler.Php sunucu, mysqql veritabanı ve size wordpress kurulum çalıştırmak için gereken her şeyi yapılandırır.

Anında wordpress ayıklanır sonra, kurulum dizini açın ve oradan çalıştırın.Bu tüm hizmetleri (php,musql vb) ve başlangıç bu ücretsiz wordpress yükleyici kontrol paneli başlangıç olacaktır.Windows üzerinde wordpress yüklemek için yapmak zorunlu olan tek şey çıkış dizini seçin.

wordpressi-instantwp-kurun

Kontrol panelinden size yeni wordpress kurulum, yönetim paneli, eklentiler klasörü, temalar klasörü, mysql veritabanı ve belgelerine frontpageylede erişebilirsiniz. WordPress localhost üzerinde çalışır. Yükleme adresi anında wordpress kontrol panelinin üstündeki tüm yol görülebilir.

Anında wordpress temel özellikleri şunlardır:

Sadece 2 tıklamayla windowsta wordpress yüklenir.Yükleme ve kurulumu kolay.
Kurar ve her şeyi yapılandırır. Mysql,php, apache ve benzeri türleri.
Otomatik WordPress yüklenir
Kontrol panelinden kolayca kontrol panelinden önemli ayarlara erişilir.
Windows xp, vista, windows 7, 8 windows’un tüm sürümleri ile çalışır.

WordPress yüklemek normalde sırayla apache, phpve mysql yüklemeniz gerekir. Bu kolay montajcı program olmasına rağmen, yine de el ile yükleme ve wordpress yapılandırmak zorunda.
Instantwp.exe çalıştırın. WordPress kurulum dosyası “htdocs” dizini altında, bulunduğu çünkü “iwpserver” klasörü de çok önemlidir.
Kontrol panelinde wordpress frontpage butonuna tıklayarak yeni yüklenen wordpress açmak için izin verir, üstten ilk resmi görmek. WordPress kurulum sayfasına erişmek için, wordpress yönetici seçin. Kullanıcı adı ve şifre yazın ve hepsi bu kadar.
WordPress her şey neredeyse otomatik olarak kurulur.

İndirme sayfası:

www.instantwp.com

Benzer programlar:

http://www.microsoft.com/web/webmatrix
http://bitnami.com/stack/wordpress
http://www.wampserver.com/en
http://www.apachefriends.org/en/xampp-windows.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here