Yazı karakterlerini dift aracı tiff ile yapın

0
735

Tiff görsel iki yazı arasındaki farkları tezat bir yazı fark aracıdır. İki yazıyı karşılaştırma yardımcı bir araçtır. Bu noktada, google web fontları tiff için dış fontları tek kaynağı olarak hizmet vermektedir.

Yazı karakterlerini dift aracı tiff ile yapın

Html5 ve css3 bazı özellikler yalnızca mevcut kullanır, maksimum uyumluluk için modern web tarayıcıları son sürümlerini kullanın.

Siteye buradan; https://tiff.herokuapp.com bakabilirsiniz.

Awwwards.com ile ücretsiz fontlar indirin:

Awwwards.com geçen sene olduğu gibi bu senede bedava çok kaliteli fontlar paylaşıma sundu. Alternatif olarak, son yıllardaki 2012 ve 2013 fontlara da göz atabilirsiniz. Üstelik bu yıl farklı yazı tipleri arasındaki aramayı kolaylaştırmak için kategorilere ayırmıştır. Aşağıda listelenen yüz tane bedava farklı fontlara ulaşabilirsiniz.

Siteye bu url’den https://www.awwwards.com

Aşağıda listelenen linklerden ücretsiz fontları indirebilirsiniz.

Other

Display

Font

Sans

Glyphrstudio ile font yazıları oluşturun:

Profesyonel font tasarımı programları oldukça pahalı ve karmaşık bir yapıya sahip olmakla beraber fiyatları üst seviyelerdedir.

Kendi tasarladığınız fontları kolay, ücretsiz font editörü glyphr oluşturabilirsiniz. Glyphrstudio html5 tabanlı yazı editörü sitesi çok işinize yarayaçaktır.

Site size tekrar ve tekrar önceden oluşturulmuş bir şablon kullanmak için izin verir. Tamamlanmış veya devam eden projeler depolanır ve test edilebilir.

Glyphr; chrome ve firefox test etme konusunda oldukça başarılı olduğu gözlenmiştir.

Siteye bu url’den http://www.glyphrstudio.com/online ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here