Tüm Dosyaları Online Sıkıştırın

0
2988

Bir dosyayı bir e-posta mesajıyla ek olarak gönderdiğinizde, dosya boyutunun en küçük olmasını sağlamanız gerekir. Bunun sebebi iki nedenden kaynaklanmaktadır: Birincisi, e-posta mesajının alıcıları, bir çok dakika ve saniye bekledikten sonra büyük bir dosya indirdiklerini gördüklerinde sinirlenecek, büyük dosyalar gönderme zamanı da gönderime göre çok daha fazladır. Küçük boyutlu dosyalar, göndererek, sadece kendi zamanınızı değil, aynı zamanda alıcıları da mutlu edersiniz.

JPEG görüntü dosyaları veya PDF belgeleri gibi belirli dosyaların dosya boyutunu azaltabilen birçok dosya türüne özgü sıkıştırma aracı vardır. Ancak, birçok farklı dosya türü için birden fazla dosya sıkıştırma programı indirmek istemiyorsanız, video, ses, resim ve PDF dosyalarını sıkıştırabileceğiniz bir online hizmet veren YouCompress’i kullanabilirsiniz. MP4, MOV, MP3, PDF, PNG, JPG, JPEG ve GIF gibi birçok dosya türünün sıkıştırılmasını destekler.

YouCompress’i kullanmak çok kolaydır. YouCompress’e yüklemek için sıkıştırmak istediğiniz dosyayı seçiniz. Daha büyük dosyaların yüklenmesi çok uzun zaman alabilir. Bir süre sonra, YouCompress web sitesi sizi sıkıştırır ve sıkıştırılmış dosyanın indirme bağlantısını gösterir. Bu indirme bağlantısının yanı sıra, dosyanın orijinal dosya boyutu, yeni dosya boyutu ve dosya boyutundaki yüzde değişikliği açısından ne kadar sıkıştırıldığını da gösterir.

Bazı dosyaları hızlıca sıkıştırmanız gerektiğinde YouCompress kullanışlıdır. Ancak dosyalarınız sıkıştırılmak üzere sunucularına yüklendikçe, kişisel verileri içeren hassas dosyalar için kullanmaktan kaçınmalısınız.

Siteyi aşağıdaki sayfadan ziyaret edebilirsiniz.

https://www.youcompress.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz